שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

דנקנר: "לא חטאתי, הקולוסיאום של ת"א אכזרי מזה של רומא"

בעל השליטה באי.די.בי בראיון לערוץ 10: "שמונה שנים רק שיבחו והיללו אותי, וזכיתי בכל פרס ובכל תואר אפשרי במשק - ופתאום כל הדבר הזה היה כלא היה". לדבריו, "לא צפינו את הרפורמה - שאולי היתה מוצדקת אבל היתה צריכה להיות הדרגתית יותר - בשוק הסלולר, שפגעה בסלקום"

כלכליסט 20:4210.08.13

"מכה על חטא? בוודאי שלא. לא חטאתי ולא עשיתי שום דבר שאני מרגיש שלא היה נכון לאותה עת. זה שנעשו פה ושם טעויות עסקיות זה בוודאי, אבל כשעושים - גם טועים" - כך אמר נוחי דנקנר, בעל השליטה באי.די.בי, בראיון בערוץ 10.

 

לדבריו, "שמונה שנים רק שיבחו והיללו אותי, וזכיתי בכל פרס ובכל תואר אפשרי במשק - ופתאום כל הדבר הזה היה כלא היה. אני לא מקבל את זה. כפי שלא קיבלתי את רמת ההערכה וההערצה המופרזת בתקופות הקודמות, כך אני לא מקבל את מה שאנשים אומרים בתקופה הנוכחית".

 

נוחי דנקנר נוחי דנקנר צילום: אוראל כהן

 

 

דנקנר הוסיף: "אני מגלה תעצומות נפש שלא ידעתי שהן קיימו. באחת מישיבות הדירקטוריון תיארתי כיצד אני מרגיש כגלדיאטור שנכנס לקולוסיאום - מתברר שהקולוסיאום של תל אביב אכזרי מזה של רומא העתיקה. אני פועל יומם ולילה כדי שהחברות בקבוצה יוכלו להשיב חובות לנושים".

 

לדבריו, "בהתנהלות העסקית צריך לבחון כל הזמן גורמי סיכון. לא צפינו את הרפורמה - שאולי היתה מוצדקת אבל היתה צריכה להיות הדרגתית יותר - בשוק הסלולר, שפגעה בסלקום. סלקום היתה האחזקה המהותית ביותר שלנו, והפגיעה בה היתה מאוד קשה".

 

בעניין ההשקעה בבנק השווייצרי קרדיט סוויס אמר דנקנר: "בסבב הראשון של הקנייה הרווחנו מיליארד דולר. אחר כך עשינו סבב שני. עד היום הרווחנו ולא הפסדנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x