$
בורסת ת"א

כלל תעשיות תרשום רווח של עד 50 מיליון ש' ממכירת כיתן סנטר

החברה בבעלות לן בלווטניק תמכור לאקרו נדל"ן מחצית מהמתחם בתל אביב בתמורה ל-80 מיליון שקל

שי סלינס 11:0105.02.13

כלל תעשיות (כת"ש) שבשליטת לן בלווניק הודיעה היום (ג') כי תמכור לאקרו נדל"ן 50% מזכויותיה במתחם גולף בשכונת הדר יוסף בתל אביב בתמורה ל-80 מיליון שקל.

 

כתוצאה מהמכירה צפויה כת"ש לרשום ברבעון הראשון של 2013 רווח לאחר מס של 40-50 מיליון שקל. 

מתחם גולף כיתן משתרע על פני שטח של 21 דונם ומשמש כיום כאזור מסחר הכולל חנויות ובתי קפה וכולל תוכנית בניין עיר (תב"ע) מאושרת לבניית 143 דירות בשני בנינים בגובה של 16 קומות ועוד 5,000 מ"ר מסחר ומשרדים. ככל שתושלם העסקה, בכוונת החברות ליזום פרויקט יוקרתי ואיכותי בהיקפים גדולים יותר ולקדם במקביל תב"ע חדשה אשר תגדיל את זכויות הבניה ל-200 יחידות דיור ועוד כ- 6,000 מ"ר שטחי מסחר ומשרדים.  

 

צחי ארבוב צחי ארבוב

 

השלמת העסקה מותלית באישור הדירקטוריון של כל אחד מהצדדים, קבלת אישור בכתב מחברת אזורים לפיו אין בכוונתה לממש את זכות ההצעה הראשונה שנתנה לה ביחס למתחם על ידי כת"ש וחתימתו של הסכם המכר עד סוף מרץ 2013.

 

אקרו נדל"ן בבעלותם של צחי ארבוב ואילן קפון ובניהולו של זיו יעקבי, הינה קבוצה יזמית המובילה כמה פרויקטים בישראל ובחו"ל.

 

כיתן תעשיות טקסטיל היא חברה-בת של כלל תעשיות, שמחזיקה ב־22 סניפים ברחבי הארץ, המרכזי שבהם בהדר יוסף בתל אביב, ובהם היא מוכרת מוצרי טקסטיל שהיא מייצרת באירופה ובמזרח הרחוק. החברה מחזיקה גם בזיכיון של המותג "אספרי" ברחבי אירופה.

 

בלווטניק רכש את השליטה בכלל תעשיות ביולי 2012 מנוחי דנקנר תמורת 1.27 מיליארד שקל. כלל מחזיקה בין השאר בחברות נשר, תעבורה, נייר חדרה, כלל ביוטכנולוגיות וגולף. גולף היא חברה אחות של כיתן תעשיות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x