$
בורסת ת"א

ראובן אדלר מצטרף ל-PwC ישראל ויעמוד בראש מערך הבנקאות

עד יולי השנה אדלר היה יו"ר וועדת הביקורת של דירקטוריון בנק לאומי; אדלר: "ניסיוני ייחזק את הפירמה בחזית משרדי רואי החשבון בתחום"

כלכליסט 11:5620.12.12

ראובן אדלר, מאנשי המקצוע הבולטים בישראל בתחום הבנקאות והפיננסים, מצטרף לפירמת ראיית החשבון והייעוץ PwC ישראל (קסלמן וקסלמן) ויעמוד בראש מערך הבנקאות והפיננסים בפירמה.

 

אדלר ישתלב בשורה של פעילויות שהפירמה מבצעת בשנים האחרונות בתחום הבנקאות והפיננסים. בשנת 2004

אדלר פרש מבנק מזרחי בו שימש למעלה מ-20 שנה בתפקידים שונים, בהם: סמנכ"ל כספים, משנה למנכ"ל, מנהל חטיבת הכספים וכן יו"ר דירקטוריון בנק טפחות.

 

עד ל-2009 היה אדלר שותף בניהול פרויקטים גדולים של יעוץ לענף הבנקאות והביטוח. לאחר מכן מונה רו"ח אדלר לדירקטור חיצוני בבנק לאומי, תפקיד שמילא עד יולי השנה, ובמסגרת זו היה יו"ר וועדת הביקורת של הדירקטוריון, יו"ר הוועדה לבחינת דו"חות כספיים וחבר בוועדת אשראי, וועדת ניהול סיכונים, וועדת ההשקעות.

 

במקביל לתפקידו בדירקטוריון בנק לאומי כיהן  אדלר כחבר ויו"ר וועדת השקעות של כספי עמיתים בביטוח, פנסיה וגמל בהפניקס חברה לביטוח.

 

אדלר אמר: "אני שמח להצטרף ל-PwC ישראל ובטוח כי השילוב בין הידע והניסיון שלי בתחום הבנקאות לערכים של מקצועיות ושרות ללקוח עליהם מושתת הפירמה, יחזקו את מעמדה של הפירמה בחזית משרדי רואי החשבון בתחום זה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x