$
בורסת ת"א

נאמני אייס בפניה לביהמ"ש: רוצים למכור את החברה לאלקטרה תמורת 120 מיליון שקל

מתוך סכום זה כ-80 מיליון שקל ישולמו בגין עלות המלאי. מטרת הבקשה בין היתר הנה "הצלת מקום עבודתם של כ-1,250 עובדי הרשת שעלולים למצוא את עצמם מחוסרי עבודה בתקופה הקרובה"

שי סלינס 14:3920.02.12

הנאמנים שמונו לחברת אייס דיפו הגישו היום (ב') מכתב לבית המשפט לפיו הם מבקשים לאשר את מכירת פעילות החברה ונכסיה לאלקטרה צריכה בתמורה ל-40 מיליון שקל.

 

בשלב הראשון ישולם סכום של 12 מיליון שקל במזומן, בעוד שיתרת התמורה בסך של 28 מיליון שקל תשולם ב-24 תשלומים חודשיים שווים, כאשר הראשון מבינהם ישולם כחודש לאחר מועד השלמת העסקה. בנוסף לכך ישולם סכום של 80 מיליון שקל בגין עלות המלאי, כאשר גם סכום זה ישולם במשך השנתיים הקרובות.

 

עוד עולה מהמכתב לבית המשפט כי מטרת הבקשה, בין היתר, הינה הצלת מקום עבודתם של כ-1,250 עובדי הרשת שעלולים למצוא את עצמם מחוסרי עבודה בתקופה הקרובה.

 

אייס דיפו, מפעילת הרשתות אייס ואוטו דיפו, נכנסה להקפאת הליכים בחודש שעבר בגלל חובות של 452 מיליון שקל. הרשתות פועלות כיום, בין השאר, באמצעות מימון שהזרימו בעלי השליטה הקודמים, משה גאון ושלמה זבידה. הנאמנים מנסים מאז למכור את החברה, ובין המתעניינים ברכישה, מלבד אלקטרה צריכה, ניתן היה למנות את חגי שלום, בעל השליטה בטיב טעם, קבוצת דוד לובינסקי ושלמה סיקסט של שלמה שמלצר.

 

אייס עוסקת בהפעלת רשתות חנויות למוצרים לבית ולמוצרים לרכב כל ידי "אוטודיפו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x