$
בורסת ת"א

אספן תרשום הכנסות מסים של 21.5 מיליון שקל ממיזוג אספן נדל"ן

המיזוג הוא הצעד האחרון בתהליך שהחלה אספן גרופ תהליך ב-2009, לפשט את מבנה הקבוצה ולהקטין את הוצאותיה השוטפות

אסף גילעם 13:0820.02.12
חברת הנדל"ן המניב אספן גרופ, שבשליטת איש העסקים רוני צארום, מדווחת, כי קיבלה את אישור רשם החברות להשלמת תהליך המיזוג של חברת הבת, אספן נדל"ן, וכעת אספן נדל"ן חדלה מלהתקיים. כתוצאה מהשלמת המיזוג, תרשום אספן גרופ ברבעון הרביעי של 2011 הכנסות ממסים, נטו, בסך של כ-21.5 מיליון שקל.

 

המיזוג הוא הצעד האחרון בתהליך שהחלה אספן גרופ תהליך ב-2009, לפשט את מבנה הקבוצה ולהקטין את הוצאותיה השוטפות. תהליך המיזוג והייעול כלל מחיקה מהמסחר בבורסה, באמצעות שתי הצעות רכש, של מניותיהן של החברות הבנות, אספן נכסים ואספן נדל"ן. לאחר מכן, הושלם אשתקד מהלך של החלפת איגרות החוב של אספן נדל"ן באיגרות החוב של אספן גרופ (מדורגות A3 על ידי מידרוג), ועתה הושלם המיזוג.
מה דעתך על מניית אספן גרופ:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

יו"ר דירקטוריון אספן גרופ גיא פרג, מסר עם השלמת המיזוג כי "זהו צעד נוסף שיישמנו במסגרת האסטרטגיה הכוללת לייעול פעילותה של הקבוצה, ולשיפור המבנה העסקי והארגוני שלה, וזאת כחלק מהפעילות הכוללת להשאת ערך החברה עבור בעלי מניותיה".

 

אספן גרופ, הפועלת בתחום הנדל"ן המניב בישראל ובחו"ל, בעיקר בגרמניה, שוויץ והולנד, מנוהלת על ידי אילן גיפמן ויו"ר החברה גיא פרג. החברה מחזיקה שטחים מניבים בהיקף כולל של למעלה מ-360 אלף מ"ר, המושכרים ליותר מ-300 שוכרים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x