בורסת ת"א

אפריקה מגורים במו"מ לרכישת זכויות מקרקעין בשווי של 240 מיליון שקל

בכוונת אפריקה מגורים לרכוש 50% מחברת פרויקט שתחזיק בקרקע במרכז הארץ. במקביל דיווחה החברה על מו"מ לעסקת קומבינציה לרכישה של 80% מהזכויות בקרקע של 100 דונם

שהם לוי 14:3527.01.12

אפריקה מגורים, זרוע הנדל"ן המקומית של אפריקה ישראל הודיעה היום (ו') לבורסה כי היא מצויה בשלבים מתקדמים של משאים ומתנים לרכישה משמעותית של קרקעות בשתי עסקאות נפרדות.

 

החברה הנמצאת תחת ניהולו של אורן הוד דיווחה על משא ומתן להתקשרות בעסקת קומבינציה, עם בעלים של כ-100 דונמים, המצויים באזור חיפה, לרכישת 80% מזכויות המקרקעין. ההתקשרות תותנה בשינוי ייעוד המקרקעין ואישור תוכנית בניין עיר הקרקע (תב"ע) למגורים. החברה ציינה כי הקרקע מצויה כעת בהליכי אישור. ההסכמה בין שני הצדדים לא תתונה בהיקף זכויות הבניה שיאושרו בקרקעות. במסגרת עסקה זו, החברה תעניק שירותי בנייה לבעלים בגין יתרת המקרקעין אשר ישארו בידיהם, בהיקף של 20% מהמקרקעין.

מה דעתך על מניית אפריקה מגורים:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

במקביל הודיע אפריקה מגורים על משא ומתן לרכישת 50% מהזכויות בחברת פרויקט, אשר עתידה להחזיק במלוא הזכויות במקרקעין בשטח של כ-60,000 מ"ר שייעודו הוא למגורים במרכז הארץ. המשא ומתן מתבסס על שווי מקרקעין של כ-240 מיליון שקל בתוספת מע"מ. אם המשא ומתן בין הצדדים יבשיל לחוזה מחייב, אז חברת הפרויקט הייעודית תבנה בו עד 700 יחידות דיור בבנייה של בניינים רבי קומות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x