$
בורסת ת"א

אורביט קיבלה הזמנה של 4.5 מיליון שקל למערכות עקיבה וטלמטריה

המערכות שנרכשו על ידי רפאל מיועדות לתמיכה ביישום טלמטרי אווירי. על מנת לענות על הצרכים הספציפיים של רפאל, סופקה מערכת עקיבה מדגם AL-4016

כתב כלכליסט 10:0329.12.11

אורביט טכנולוג'יס, העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה וטלמטריה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים מודיעה כי קיבלה הזמנת המשך מהרשות לפיתוח אמצעי לחימה (רפאל) למערכות עקיבה וטלמטריה בהיקף של 4.5 מיליון שקלים.

 

אבי כהן, נשיא ומנכ"ל החברה: "פתרונות העקיבה והטלמטריה של אורביט ממשיכות לענות על מגוון רחב של צרכים מבצעיים נדרשים. הזמנה חוזרת זו מרפאל ממחישה את איכותן ועמידותן של מערכותינו כמו גם היכולת להתאימן באופן ספציפי על פי הדרישות הייחודיות של כל לקוח".
מה דעתך על מניית אורביט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

המערכות שנרכשו על ידי רפאל מיועדות לתמיכה ביישום טלמטרי אווירי. על מנת לענות על הצרכים הספציפיים של רפאל, סופקה מערכת עקיבה מדגם AL-4016. המערכת עברה התאמה לצורך היותה מערכת ניידת בעלת מנגנון הנעה ובקרה. במסגרת הסכם זה תספק אורביט שירות ותמיכה טכנית למשך שנתיים.

 

מערכת עקיבה AL-4016, בעלת רמת דיוק גבוהה, הינה מערכת קלת משקל כך שהיא מתאימה באופן מושלם ליישומים ניידים. מערכת מיוצבת זו משתלבת היטב בסל הפתרונות של אורביט בתחום העקיבה והטלמטריה כיוון שהיא מבטיחה תקשורת רציפה בין מטוסי קרב, טילים וכלי טיס בלתי מאויישים. מערכות טלמטריה אוויריות של אורביט יכולות לפעול כחלק ממערכות נייחות כמו גם כחלק ממערכות ניידות כגון כלי שיט.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x