בורסת ת"א

נמצא מנכ"ל לישראמקו: אבי גפן, לשעבר מנכ"ל איזי אנרגיה

נפטא דיווחה כי גפן יתמנה למנכ"ל החברות בקבוצה, בהן אקויטל, יואל וישראמקו. עד לאחרונה מילא את התפקיד יוסי לוי, שיעבור לנהל את חברת שמן

סיון איזסקו 16:4606.04.11
חברת נפטא דיווחה היום (ד') כי אבי גפן (50) יתמנה לתפקיד מנכ"ל החברות בקבוצה וביניהן אקויטל, יואל, נפטא, והשותפויות הבנות ישראמקו, נפטא חיפוש וחנ"ל. גפן מתמנה לתפקידים אותם מילא עד סוף חודש מרץ יוסי לוי שהודיע כי יעבור לנהל את חברת שמן של ג'קי בן זקן וחיים ליבוביץ'.

 

גפן כיהן עד לחודש שעבר כמנכ"ל חברת איזי אנרגיה העוסקת בתפעול תחנות דלק וחנויות נוחות בארה"ב. לאיזי אנרגיה הון עצמי של כ-18 מיליון שקל והיא נסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי של כ-70 מיליון שקל בלבד – כך
שמבחינתו של גפן מדובר בקפיצת מדרגה משמעותית מבחינת היקפי הפעילות והאחריות שיהיו מוטלים עליו מעתה כמנכ"ל של קבוצת החברות והשותפויות.

 

אחת המשימות הראשונות והדחופות עמן גפן יצטרך להתמודד הוא השגת מימון לחלקה של ישראמקו בפרויקט תמר – כאשר חלקה של ישראמקו בהוצאות פיתוח הפרויקט נאמדות על ידה בכ-800 מיליון דולר.

 

דירקטוריון נפטא אישר היום את תנאי העסקתו של גפן הכוללים דמי ניהול בהיקף של 50 אלף שקל בחודש. בנוסף, החברה האם של נפטא, יואל, תשלם לגפן דמי ניהול של 10,000 שקל בחודש, וחברת אקויטל תשלם גם היא דמי ניהול של 10,000 שקל בחודש.  ההסכם נחתם לתקופה של חמש שנים עם אפשרות להביא את ההסכם לידי סיום בהתראה של 90 יום.

 

דירקטוריון נפטא הסביר כי "מר גפן הינו בעל ניסיון ניהולי עשיר במערכות גדולות, מורכבות ועתירות ממשקים, המתאים ורלוונטי לתפקידו כמנכ"ל החברה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x