$
בורסת ת"א

שידר השקעות רוצה לרכוש את השליטה באלדן טק תמורת 4 מיליון שקל

ארנון קטלן ויוני זלינגר מתחייבים שלא למשוך שכר מאלדן טק כל עוד לא יחזירו את חובותיה לבעלי האג"ח. ל"כלכליסט" נודע כי ההצעה של שידר השקעות לא משקפת תספורת לבעלי האג"ח

שהם לוי 11:2028.02.11

קבוצה משותפת לארנון קטלן ויוני זלינגר מעוניינים לרכשו את השליטה באלדן טקדרך שידר השקעות לפי שווי של כ-8 מיליון שקל.

מה דעתך על מניית טקטונה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

אם ירכשו את השליטה, מתכוונים בשידר השקעות להותיר את יוסי בודנשטיין כמנכ"ל, תוך הותרת משאבים כספיים מספיקים שיאפשרו את פעילותה השוטפת של החברה.

 

קטלן וזלינגר יעמידו לחברה הלוואה של 4 מיליון שקל צמודה למדד המחירים לצרכן בתוספת ריבית של 5% ובתמורה יקבלו 51% ממניותיה. הלוואה זו תקבל עדיפות ראשונה במידה והחברה תפורק, לפני כל חוב אחר בחברה. בכספים שיתקבלו מתכוונת החברה לפרוע חלק מהחוב למחזיקי האג"ח, ובמיליון שקלים מתוך הסכום שתשמש החברה לצורך תפעולה השוטף.

 

במסגרת ההצעה מבקשים בשידר השקעות לפרוע את יתרת החוב למחזיקי האג"ח בארבע שנים מיום אישור הסדר החוב על ידי בית המשפט. 

 

ל"כלכליסט" נודע כי הרקע להצעה של שידר השקעות היא אמונה בחברה, בנכסים שלה וביכולת של יוסי בודנשטיין להביא אותה לקו הגמר. מאמינים שכל מה שצריך לתת זה קצת כסף. בין היתר מתכננים בשידר השקעות לאתר ולבדוק פעילות אטרקטיבית, שהיא חיצונית לחברה ולא לבצע עסקאות בעלי עניין.

 

ההצעה של שידר השקעות משאירה את בעלי האג"ח בלי תספורת. בין היתר, מתחייבים בעלי השליטה בשידר השקעות שלא למשוך שכר מהחברה. ההערכותיהם הן כי אם יתנו לרילון מספיק זמן ומזומנים הנכסים של החברה יממשו את הפוטנציאל. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x