$
בורסת ת"א

גיורא איילנד: "אם הניהול בגבעות היה מופתי, לא הייתי מצטרף"

האלוף במיל' אישר אתמול בשיחה עם "כלכליסט" כי בינו לגבעות מתנהלים מגעים מתקדמים וכי המגמה היא חיובית, אך הדגיש כי דבר עוד לא סוכם

חנן פייגנבאום 08:4206.10.10

לאחר הודעתה של שותפות חיפושי הנפט גבעות כי פנתה לאלוף במיל' גיורא איילנד, וביקשה כי ישמש יועץ לחברה, אישר אתמול איילנד בשיחה עם "כלכליסט" כי בין הצדדים מתנהלים מגעים מתקדמים וכי המגמה היא חיובית, אך הדגיש כי דבר עוד לא סוכם.

מה דעתך על מניית גבעות יהש:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

"מבחינתי יש שלושה תנאים הכרחיים כדי שאיענה להצעה של גבעות", אמר איילנד. "התנאי הראשון הוא שלאחר שאבחן את הנתונים, הערכתי תהיה כי מדובר במוצר שיש לו פוטנציאל אמיתי לנפט בכמות מסחרית. התנאי השני הוא שהרושם שאקבל בנוגע לאנשי גבעות הוא כי מדובר באנשים הגונים, והתנאי השלישי הוא שמדובר באנשים המוכנים לשמוע וללמוד".

 

איילנד הסכים לומר כי "להערכתו, התשובה לשלוש השאלות שהציב לעצמו היא חיובית", אך ביקש לסייג את הדברים: "אני לא מומחה בתחום הפעילות של גבעות, ולכן עדיין יש דברים שהם בגדר סימן שאלה מבחינתי וייקח לי עוד מעט זמן ללמוד אותם".

 

בהתייחסותו לפוטנציאל הגלום בשדה מגד, אמר איילנד: "להערכתי יש כאן פוטנציאל אמיתי לנפט בכמות מסחרית, ולא מדובר במשהו וירטואלי". איילנד התייחס בדבריו גם לסערות שמרכזת גבעות בשבועות האחרונים: "אם הניהול בגבעות היה מופתי, כנראה לא הייתי מצטרף. זה ברור שההתנהלות זקוקה לשיפור, וזו אחת הסיבות שבגללה פנו אליי".

 

כיום איילנד משמש כנשיא חברת הביטחון הבורסאית SDS וכיועץ לכמה גופים נוספים. בעקבות הדיווח על המגעים המתנהלים בין הצדדים, זינק אתמול מחירן של יחידות ההשתתפות בגבעות במהלך המסחר בבורסה ב־5.2%.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x