$
בורסת ת"א

אולטרה שייפ רוצה למכור לסינים את המכשיר שלה לטיפול בהשמנה

החברה דיווחה על תחילת ניסוי שבסופו יוכרע האם החברה תקבל אישור שיווק במדינה. מנכ"ל החברה: "סין מהווה שוק פוטנציאלי ענק עבורנו"

גיל קליאן 10:1506.06.10

אולטרה שייפ, שזכורה למשקיעים לאחר שכתבה באתר של כוהנת תוכניות האירוח אופרה ווינפרי הזניקה את מנייתה ב-63% ביום אחד - פותחת בניסוי בסין במכשיר ה"קונטור 1" של החברה (להצרת היקפים), במטרה לאשרו לשיווק במדינה. כך עולה מהודעת החברה היום (א').

מה דעתך על מניית גיבוי אחזקות:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

כיום אין למכשיר של אולטרה שייפ אישור למכירה בסין - וכן לחברה אין עדיין אישור FDA לשיווק המוצר בארה"ב. אגב, היום פתחה מניית החברה במחיר של 3 אגורות - ולפני פרסום הכתבה נסחרה מניית החברה סביב 4 אגורות.

 

החברה דיווחה כי לאחר הליך בדיקה ממושך של הרשויות הסיניות: "מכון התקנים הסיני השלים את בדיקת הקונטור 1 בסוף חודש יולי 2009. אולטרה שייפ נדרשה לבצע ניסוי קליני ללמידת פרופיל הביצוע של הקונטור 1 באוכלוסיה הסינית. מדובר בניסוי שיכלול כ-60 מטופלים, נשים וגברים, אשר יעברו שלושה טיפולים באמצעות הקונטור 1 במרווחים של שבועיים, ואשר יעברו ביקור מעקב נוסף שבועיים מסוף הטיפול האחרון. במהלך הניסוי ייבדקו בטיחות הקונטור 1 ויעילותו באוכלוסיה הסינית על-פי פרמטרים שנבדקו באוכלוסיות אחרות ברחבי העולם (למשל, אירופה ודרום אמריקה). מטופלים אלו יגויסו למחקר בשני מרכזי טיפול לפחות. הניסוי צפוי להימשך כ-5 חודשים. על-פי הדרישות שהוצגו לאולטרה שייפ בעבר, השלמת הניסוי היא הדרישה האחרונה בה עליה לעמוד לפני קבלת האישור הרגולטורי האמור".

 

לדברי אסף איל, מנכ"ל אולטרה שייפ: "סין מהווה שוק פוטנציאלי ענק עבורנו ותחילת הניסוי הינה ציון דרך חשוב בשביל החברה. קבלת האישור לשיווק המכשיר בסין פותח בפני החברה הזדמנות לגידול משמעותי במכירות ובהיקפי הפעילות של החברה".

 

באחרונה סבלה מניית אולטרה שייפ מגיוס שערכה החברה בדיסקאונט עמוק על מחיר המניה בשוק. הגיוס שלח את המניה לצלילה של כ-25% ביום הגיוס. החברה הצליחה בסופו של דבר לגייס סכום של 7.7 מיליון שקל מהמשקיעים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x