$
בורסת ת"א

יום לפני חשיפת האסטרטגיה: RBC ופסגות מעניקים תשואת יתר לטבע

RBC נותנים למנית טבע מחיר יעד של 70 דולר, ואילו בפסגות מעניקים למניה מחיר יעד של 59.2 דולר

שניר הנדלר 17:4306.01.10

יום לפני שתציג טבע את האסטרטגיה שלה ל-5 השנים הבאות, זוכה החברה לעדכוני המלצה מצד RBC ובית ההשקעות פסגות. בתי ההשקעות מעניקים לטבע תשואת יתר כאשר ב-RBC נותנים למניה מחיר יעד של 70 דולר, ואילו בפסגות

מה דעתך על מניית טבע:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

צנועים יותר ומעניקים למניה מחיר יעד של 59.2 דולר.

 

בסקירה שפרסם RBC, שותפו האסטרטגי של תמיר פישמן בישראל, מגלה אנליסט הפארמה של הבנק אדם גרין כי ענקית הגנריקה טבע (סימול: TEVA) העלתה לפני יומיים (ב') את מחיריהן של תרופות המקור שלה האזילקט והקופקסון בשיעורים של 8% ו-10% בהתאמה. זוהי עליית המחיר הראשונה בתרופת האזילקט מאז ינואר 2009. באשר לקופקסון, הרי שטבע נהגה בעבר להעלות את מחירה פעמיים בשנה, בתחילת השנה ובקיץ.

 

RBC ממשיכים לחזות כי מכירות הקופקסון בצפון אמריקה ב-2010 יעמדו על 3.2 מיליארד דולר, עלייה שנתית של 20%,

ומאמינים כי העלאת המחיר תסייע לטבע להגיע למטרה זו. RBC מדרגים את טבע בדירוג תשואת יתר, וכאחד מרעיונות ההשקעה הטובים ביותר לשנת 2010 בשל עסקי הליבה האיתנים, פייפליין התרופות החזק וחוזי צמיחה ממוצעת של 16% בשנה ברווח למנייה בין השנים 2009-2012.

 

בפסגות מציינים כי מחיר היעד שנקבו למניה עשוי להשתנות בהתאם לתוכנית שתחשוף טבע מחר בניו יורק, ומסבירים כי "במידה וטבע תספק הערכות לגבי צמיחת שוקי הפעילות הגיאוגרפיים השונים, כמו גם תחזיות לגבי קווי מוצרים הגבוהות מהערכותינו ו/או הוצאות נמוכות מהצפי כיום, הדבר יגזור עדכון כלפי מעלה למחיר היעד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x