שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מט"ח וסחורות

בעקבות הזינוק במחירי המתכות היקרות: כל-בו הרודס בלונדון החל למכור מטילי זהב

הכל-בו היוקרתי בלונדון מציע למכירה לבנת זהב במשקל 12.5 ק"ג שמחירה יעמוד, במחירי הזהב של היום, על 463 אלף דולר. הכל-בו מתחייב לרכוש את המתכת בחזרה בעתיד לפי מחיר השוק

סוכנויות הידיעות 19:5916.10.09

מחירי הזהב עלו היום ומחקו ירידות מוקדמות לאחר ירידה חדה מהצפוי באמון הצרכנים בארה"ב שלחצה את שוק המניות והגבירה את הכדאיות של המתכת היקרה. הזהב למסירה בדצמבר עלה היום ב-0.3% לרמה של 1,053.9 דולר לאונקייה. ביום רביעי השבוע שבר מחיר הזהב את שיא כל הזמנים כשנסחר ב-1070ץ8

דולר לאונקיה.

 

 בעקבות העלייה הנמשכת במחיר הזהב, הודיע בית הכל-בו היוקרתי הרודס בלונדון כי הוא מכניס את מטילי הזה לרשימת המוצרים המוצעים למכירה בחנות. הורדס הודיע על שיתוף פעולה עם מפעל שוויצרי לייצור מטילי זהב ולאספקת מטבעות זהב לרבות מטבעות מסוג Sovereigns, Eagles ואחרים. הוא יציע למכירה לבני זהב במשקל של 12.5 ק"ג האחד, ומחירה של כל לבנת זהב, על פי מחירי הזהב כיון יעמוד על 462.5 אלף דולר.

 

החנות הודיעה שתרכוש בחזרה זהב מלקוחות שרכשו אותו אצלה לפי מחירי השוק באותו זמן.משקיעים רבים מאמינים כי ההשקעה בזהב עדיפה בימי חוסר ודאות על פני השקעה, במניות, מטבעות או נכסי נדל"ן. הרודס תהיה המקום היחיד בלונדון בו משקיעים יוכלו לקנות מטילי זהב "על המדף".

 

לצד הזהב, הנפט חצה ביום שישי את הסף של 78 דולר לחבית - לראשונה מזה שנה - לרמה של 78.53 דולר לחבית (למסירה בנובמבר), עלייה של 1.2%. בכך השלים 7 ימים רצופים של עליות, המוסברות באופטימיות של המשקיעים לגבי סיום המשבר העולמי ותחילתה של תקופת צמיחה מחודשת. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x