$
בורסת ת"א

חיים רמון התמנה ליו"ר דירקטוריון חברת לייפווייב

רמון הוא לא האישיות הפוליטית הראשונה בכיסא היו"ר - את הנפקת החברה הוביל אביב בושינסקי. רמון: "נוכחתי לדעת כי מדובר בחברה עם טכנולוגיה מבטיחה"

גיל קליאן 13:5516.09.09

חיים רמון, אשר כיהן עד לאחרונה כמשנה לראש הממשלה ובעבר כשר משפטים, שר פנים ושר הבריאות, התמנה ליו"ר חברת לייפווייב. רמון הוא לא האישיות הפוליטית הראשונה המתיישבת על כיסא היו"ר בחברת הציוד הרפואי - היו"ר שהוביל את הנפקת החברה היה אביב בושינסקי, לשעבר דוברו של בנימין נתניהו.

 

בושינסקי הודח מהחברה באוגוסט 2007. נימוקי החברה להדחת בושינסקי היו רצונה למנות יו"ר בעל "נסיון ניהולי מתאים".

 

אגב, אתמול בשעה 1:34 בלילה שיגרה החברה דיווחה לבורסה בו הודיעה על כינוס אסיפה כללית על מנת לאשר הפחתה במחיר המימוש של האופציות שהוענקו בעבר למנכ"ל החברה, מישל איפרגן. הבקשה היא להפחתה של מחיר המימוש ל-7 שקלים, במספר סדרות של אופציות שהוענקו במקור במחירי מימוש של 12-19 שקל למניה.

 

מינוי זה מצטרף למינויים אחרים של רמון מאז פרש מהחיים הפוליטיים. ביטוח ישיר הודיעה על מינויו של רמון כדירקטור בחברה. רמון מונה כבר לדירקטוריון פטרוכימיים וכן משמש כיועץ ליו"ר כתר, סמי סגול. המגעים למינויו של רמון לתפקיד בקבוצת צור שמיר, עקב קשריו האישיים הקרובים עם משפחת שניידמן, בעלת השליטה בקבוצה, פורסמו לראשונה ב"כלכליסט".

 

לייפווייב פועלת לפיתוח מכשור רפואי לריפוי פצעים כרוניים.

 

מנכ"ל החברה, מישל אפרגן, אשר כיהן בשנתיים האחרונות כיו"ר החברה מסר בהודעת החברה כי: "אני מברך על היענותו של חיים רמון להצעתי לקבל עליו את תפקיד יו"ר החברה. לרמון יכולות מוכחות בקבלת החלטות אסטרטגיות עם יכולות מובהקות לראייה ארוכת טווח. עם מינויו, נשלב כוחות ואוכל להקדיש את זמני לניהול החברה וליישום ממוקד של התכנית האסטרטגית".

 

חיים רמון מסר בהודעת החברה כי "הסכמתי להיענות לפנייתו של ד"ר מישל אפרגן ולשמש כיו"ר החברה לאחר השלמת הגיוס המוצלח באמצעות תשקיף מדף המאפשר לחברה ביצוע תכנית העבודה לשנתיים הקרובות הכוללות פיתוח המוצר וקידום המהלך לאישור ה-FDA. בתום בדיקה מעמיקה ומקיפה עם גורמים רפואיים בארץ ובחו"ל לגבי יעילותו של מכשיר ה-BST ולאחר התרשמותי מהניהול המקצועי, עם תוכנית עבודה ממוקדת, נוכחתי לדעת כי מדובר בחברה עם טכנולוגיה מבטיחה המאפשרת הצלת חיים לחולים כרוניים קשים. הפצתה תביא לשיפור מערך הבריאות ואיכות חייהם של מיליוני חולים ברחבי העולם בתחום רפואת הפצעים המשווע לטכנולוגיות טיפוליות חדשניות. אני מאמין שהצטרפותי בשלב זה לחברה תקדם מגעים עם חברות רב לאומיות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x