$
בורסת ת"א

קבלת פנים קרה לבעלי השליטה החדשים באסים: העמדת האג"ח לפרעון מיידי

אתמול הודיע במפתיע עדי קייזמן, בעל השליטה באסים על העברת השליטה לחברת נץ בונדס בראשות רו"ח צבי איציק

סיון איזסקו 16:2827.08.09

בעלי איגרות החוב עושים לבעלי השליטה החדשים בנץ בונדס קבלת פנים צוננת במיוחד: פנו הבוקר בדרישה רשמית לזמן אסיפת בעלי איגרות החוב שעל סדר יומה העמדת אגרות החוב לפרעון מיידי וקבלת החלטות על נקיטת פעולות להבטחת זכויותיהם של בעלי האג"ח. האסיפה תתכנס באופן בהול כבר ביום שני הקרוב.

 

היום היתה אמורה להתקיים אסיפת בעלי אגרות החוב שעל סדר יומה אישור הסדר החוב אותו סיכמו בעלי האג"ח עם בעלי השליטה הקודם עדי קייזמן שהחזיק באסים באמצעות חברת ADO הבורסאית שבשליטתו. אולם אתמול יממה בלבד לפני כינוס האסיפה הפתיע קייזמן את המשקיעים של החברה שדיווחה על מכירת השליטה בחברה לחברת נץ בונדס שבשליטת קבוצת משקיעים בראשות רו"ח צבי איציק.

 

 

מה דעתך על מניית חג'ג' נדלן:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

המכירה בוצעה אתמול בבוקר ובשעות הצהריים כבר מונה לחברה דירקטוריון חדש. בעלי אגרות החוב שהיו בקשר רציף עם קייזמן על רקע השיחות על הסדר החוב שמעו לראשונה על מכירת השליטה בחברה באמצעות הדיווח לבורסה. אחד מבעלי אגרות החוב הגדולים פנה הבוקר לכלכליסט והביע תרעומת על מה שהגדיר כחוסר תום לב בניהול המו"מ עמם.

 

בעקבות העברת השליטה הודיעה הבוקר אסים השקעות כי רשות ני"ע ביטלה את ההיתר לפרסום תשקיף המדף של החברה וזאת משום שלא נכלל בו מידע אודות מכירת השליטה בחברה.

 

רו"ח צבי איציק מסר ל"כלכליסט": "לא ידוע לי על פניה כזאת, אני בכל אופן לא קיבלתי פנייה". עורכי הדין אופיר נאור ורנן גרשט המייצגים את בעלי אגרות החוב סירבו להגיב לידיעה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x