$
בורסת ת"א

מילומור פיטרה שליש מעובדיה

עבודתם של 40 מתוך 120 עובדי החברה, המצויה בהקפאת הליכים, הופסקה. עורך הדין המייצג את העובדים מעריך ש-90% מהם ייקלטו מחדש בחברות יזמיות אחרות. מנית החברה צנחה מתחילת השנה ב-97.3%

סיון איזסקו ומארק שון 18:0315.10.08

חברת מילומור, המצויה בהקפאת הליכים לאור קשיים תזרימיים אליהם נקלעה, פיטרה 40 עובדים מתוך כ-120 עובדים שהועסקו בה. במילומור לא שוללים את האפשרות כי גל הפיטורים יימשך. 

 

במסגרת הקפאת ההליכים, מונה רו"ח חן ברדיצ'ב לנאמן בחברה. רק לפני כשבועיים, בעת דיון

בבית המשפט המחוזי בתל אביב בפני השופטת ורדה אלשיך, תמך בא כוחם של העובדים, עו"ד אופיר רונן, במהלך ההקפאה ומינוי נאמן. בדיון אמר עו"ד רונן, כי "מינוי הנאמן מבטיח את המשך הפעלת החברה והעסקת העובדים, ובתוכם מאות עובדים של החברות הקשורות.

 

רונן הוסיף בדיון, כי "מדובר בעובדים אשר רובם בני 40 ומעלה, שאם יפוטרו יישבר מטה לחמם. יש עובדים שעובדים למעלה מ-35 שנים בקבוצה", ציין.

 

עו"ד רונן אמר היום (ד') ל"כלכליסט", כי "מקצתם של העובדים המפוטרים הם בכירים מהמטה של מילומור. 90% מהעובדים שפוטרו עבדו ברסידו ייזום והובטח להם שהחברות היזמיות יקלטו אותם מחדש. אלה עובדי ביצוע שרובם ייקלטו בחברות באתרים הרלוונטיים".

 

לדברי גורמים המקורבים לנושא, אחד התהליכים הראשונים שעל הנאמן היה לעשות הוא צימצום בהוצאות החברה בתחומים בהם הפסידה באופן שוטף ובמיוחד בתחום הביצוע הקבלני. לדברי הגורמים, מדובר בעובדים שהועסקו בפרויקטים שהסתיימו לאחרונה. דובר קבוצת מילומור אישר את הפרטים ואמר, כי מדובר בעובדים שסיימו לאחרונה את עבודתם בפרויקטים ספציפיים של הקבוצה.

 

מנית החברה צנחו מתחילת השנה ב-97.33% לשווי שוק של 3.77 מיליון שקל, זאת בעוד שההון העצמי נכון לסוף הרבעון הראשון של השנה נאמד בכ-350 מיליון שקל. החברה טרם הציגה את דו"חותיה הכספיים לרבעון השני של השנה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x