$
בורסת ת"א

קרן פלנוס מזנין תממן את רכישת השליטה בא.פ.ס.ק

תעניק מימון של 25 מיליון שקל ועוד 10 מיליון שקל תוך שנה לקבוצת אורד, והמימון ישמש את אורד לרכישת השליטה בחברת א.פ.ס.ק תעשיות

נעמה סיקולר 15:5510.07.08

קרן פלנוס מזנין מקבוצת ויולה פרטנרס, תעניק מימון של 25 מיליון שקל ועוד 10 מיליון שקל תוך שנה לקבוצת אורד, שבשליטת משפחת אדורם וקונצרן שמרוק, הנסחרת בבורסה בתל אביב. המימון ישמש את אורד לרכישת השליטה בחברת א.פ.ס.ק תעשיות גם היא חברה ציבורית הנסחרת לפי שווי שוק של 31 מיליון

שקל.

 

במסגרת ההסכם נקבע כי תקופת המימון הינה ל-5 שנים עם אפשרות להמרה למניות א.פ.ס.ק. אורד רשאית לפרוע את ההלוואה בכל עת. המימון שתעניק קרן פלנוס מזנין לאורד מותנה בהשלמת עסקת א.פ.ס.ק ובקבלת אישור הבנקים המממנים של החברה.

 

אורד פועלת בתחום של מערכות מתח נמוך, בקרת תנועה, כיבוי אש ותקשורת והיא רואה במימון אפשרות כניסה לשווקים ותחומים חדשים. חברת א.פ.ס.ק תעשיות, עוסקת בייצור ואחזקת מערכות חשמל, פיקוד ובקרה לתעשייה ומערכות בקרה להולכת נוזלים וגזים, ופעילותה סינרגטית לזו של קבוצת אורד. במאי 2008 אישר דירקטוריון אורד את התקשרות החברה בהסכם לרכישת השליטה (85%) בחברת א.פ.ס.ק תעשיות מידי בעלי השליטה בחברה, ישראל פלדמן ושמעון קזנסקי.

 

קרן פלנוס מזנין מתמקדת במתן אשראי לחברות בשלות, בעיקר מתחומי התעשייה, המסחר והשירותים. השותפים בקרן הם מוטי וייס, מומי קרקו ורותי שמחה והיא מנהלת כ-100 מיליון דולר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x