$
פרסום ושיווק

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

המועצה קבעה כי המבצעים יוגבלו ל-18-4 חודשים ויפורסמו באתרים של החברות. עוד נקבע כי HOT לא תוכל להעלות מחירים ללקוחות במבצעים הקיימים החל ממרץ 2017

אלירן מלכי 13:1313.03.16

מועצת הכבלים והלוויין פרסמה היום (יום א') את החלטות השימוע לעליית המחירים של yes ו-HOT. המועצה קבעה כי המבצעים יוגבלו לתקופת זמן של 18-4חודשים ויפורסמו באתרי החברות. עוד קבעו במועצה כי HOT לא תוכל להעלות מחירים ללקוחות הנמצאים במבצעים הקיימים החל ממרץ 2017.

 

  

החלטות המועצה הן בניגוד גמור לעמדת הרשות להגבלים עסקיים ומשרד האוצר, שהצהירו בחוות דעת למועצה כי הן מתנגדות להתערבות בשוק החופשי. בחוות הדעת של הרשות שנשלח למועצה נכתב "אנו מציעים שתשקלו להסתפק, לעת הזו, בצמצום מספר החבילות המוצע על ידי החברות, מבלי לקבוע כללים קשיחים באשר למחיר שיוצע בעבורן.

ד"ר יפעת בן חי שגב ד"ר יפעת בן חי שגב צילום: אוראל כהן

 

מתכונת

פיקוח זו עשויה להקל על הצרכנים בהשוואת החבילות השונות ובכך לסייע לתחרות, זאת חרף הפגיעה הכרוכה בהקטנת מספר החלופות שעומדות בפני ציבור הצרכנים". מועצת הכבלים והלוויין החליטה להגביל את משך חבילות המבצע לצרכנים, מה שיגרום להם כל פרק זמן של בין 4 חודשים לשנה וחצי – למצוא מבצע חדש.

 

  

יו"ר המועצה, יפעת בן חי שגב: "המועצה העמידה לרשות הצרכנים את מירב הכלים לפקח על המחירים שהיא משלמת עבור שירותי הטלוויזיה. אני קוראת לציבור לגלות עירנות, לעקוב, לבדוק ולהשוות מחירים באופן תדיר. בדקו על אילו חבילות תוכן אתם משלמים ושאלו עצמכם האם אתם זקוקים לכולם; וודאו שאתם יודעים את המחיר החודשי הסופי למנוי הטלוויזיה שלכם ובמקרה הצורך צרו קשר עם מוקד השירות; וכמובן אם אתם לא מרוצים, בדקו מה מציעים בחברה המתחרה".

 

מחברת yes נמסר: "אנו מברכים על החלטת מועצת הכבלים והלווין אשר מחדדת את העקרונות על פיהם פועלת yes כבר שנים, אנו נמשיך לפעול בהוגנות ושקיפות לשביעות רצון לקוחותינו".

 

מחברת HOT נמסר: "אנו שמחים שמועצת הכבלים והלוויין מחזקת את ידינו , תומכת בנו ונותנת לנו להמשיך ולהציע מבצעים אטרקטיביים ללקוחותינו כפי שעשינו עד היום. HOT תמשיך להציע את התוכן, הטכנולוגיה והשירות הטובים ביותר".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x