סגור

אספן גרופ רוכשת עם אלטשולר שחם ושלמה ביטוח בניין משרדים בהולנד

התמורה בעסקה תעמוד על 76 מיליון יורו - מסכום זה חלקה של אספן יעמוד על 25 מיליון יורו; שטח הנכס הוא 30 אלף מ"ר עם תפוסה של 94% ודמי שכירות שנתיים של 5 מיליון יורו

אספן גרופ ממשיכה להתרחב בהולנד, בשיתוף גופים מוסדיים מישראל. החברה חתמה, יחד עם אלטשולר שחם פרופרטיז, שלמה ביטוח ושותף הולנדי נוסף, ההסכם לרכישת מלוא הון המניות של חברה המחזיקה בבניין משרדים בעיר אמרספורט בהולנד. אספן, באמצעות חברת בת בבעלות מלאה, תחזיק בנכס בשיעור של 32.99%.


הנכס נרכש תמורת 76 מיליון יורו כאשר חלקה של אספן עומד על 25 מיליון יורו. שטח הנכס הוא 30 אלף מ"ר ושיעור התפוסה בו עומד על כ-94%. הנכס מושכר לכמה שוכרים מובילים, ביניהם הבנק ABN Amro וחברת הפארמה גלקסוסמית'קליין. תקופת השכירות הממוצעת עומדת על 7 שנים ודמי השכירות השנתיים בנכס עומדים על 5 מיליון יורו.
החברה השלימה בחודש האחרון גיוס אג"ח של 308 מיליון שקל. תמורת הגיוס נועדה לפרעון אג"ח מסדרה ו'. הגיוס בוצע, לצד פעולות נוספות, במטרה להוזיל בעלויות המימון של אספן לצד הארכת מח"מ ההתחייבויות.
אספן גרופ פועלת בעיקר ברכישה, ייזום, השכרה, ניהול והשבחה של נכסים מניבים הכוללים בעיקר משרדים, מלונאות, מבני תעשייה ולוגיסטיקה, בהולנד ובישראל. החברה פועלת מעת לעת, בהתאם להזדמנויות עסקיות בשוק הנדל"ן גם למימוש מבנים וקרקעות בתחום הנדל"ן. את החברה מובילים המנכ"לית צופית הראל והיו"ר גיא פרג.

1 צפייה בגלריה
צופית הראל סמנ"כלית הכספים אספן גרופ
צופית הראל סמנ"כלית הכספים אספן גרופ
צופית הראל מנכ"לית אספן גרופ
(צילום: איליה מלניקוב)