סגור

חברת AMC החלה לקבל תשלומים בביטקוין ואת'ר: "הדוג'קוין הבא בתור"

מנכ"ל רשת בתי הקולנוע הגדולה בעולם צייץ - "כפי שהבטחנו, מעתה ניתן לרכוש באונליין כרטיסים באמצעות שני המטבעות המובילים, בנוסף ללייטקוין וביטקוין קאש"; הוסיף כי ההזמנות באונליין באמצעות קריפטו הגיעו כבר ל-14% מהכמות הכוללת; מניית AMC מזנקת השנה ב-1,774%

רשת בתי הקולנוע AMC החלה לאפשר לקהל הרחב לרכוש באונליין כרטיסים לסרט באמצעות מספר מטבעות קריפטו כפי שהבטיחה באוגוסט האחרון.


בין המטבעות שנכנסו לשימוש כתשלומים לרשת תמורת כרטיסי קולנוע - ביטקוין, את'ר, ביטקוין קאש ולייטקוין. התשלומים, מתאפשרים גם באמצעות אפל פיי, גוגל פיי ופייפאל.

1 צפייה בגלריה
מטבעות קריפטו מטבע דיגיטלי מטבע וירטואלי
מטבעות קריפטו מטבע דיגיטלי מטבע וירטואלי
מטבעות קריפטו; רשת הקולנוע הגדולה בעולם מאפשר תשלומים בביטקוין ואת'ר ומבטיחה - "הדוג'קוין הבא בתור"

מנכ"ל הרשת שמפעילה 593 בתי קולנוע בארה"ב ו-335 בחו"ל, אדם ארון Adam Aron, הודיע בהתרגשות על החדשות בציוץ: "תופים בבקשה", וציין את המטבעות שכבר מתאפשרים לשימוש כתשלום ולאחר מכן הוסיף כי "הם כבר מהווים כ-14% מההזמנות שלנו באונליין".
עוד צייץ ארון כי "מטבע הדוג'קוין הוא הבא בתור" להתקבל כתשלום. המטבע כבר נמצא בשימוש מאוקטובר לתשלומי גיפט-קארד של AMC דרך פלטפורמת ביטפיי.


בתחילת השבוע אמר ארון כי הרשת אף בוחנת שימוש עתידי במטבע שיבה אינו SHIBA INU שהמריא ב-7,000,000% (ולאחר מכן צנח). המטבע ידוע בכינויו "רוצח הדוג'קוין", בשל שמו "הכלבי" ותפיסתו כבדיחה לפחות בעיני חלק מהשוק, כמו הדוג'קוין, כשהאחרון אף איבד מחוזקו בעת ששיבה אינו נסק.
ארון אמר בעת פרסום הדוחות הרבעוניים של החברה באוגוסט כי לרשת תהיה את הטכנולוגיה המתאימה לקבלת מטבע הקריפטו כתשלום עד סוף השנה.
מניית AMC מזנקת מתחילת השנה ב-1,774% בעקבות הסתערות המשקיעים הפרטיים החברים בפורום wallstreetbets ברדיט, שיוצא נגד קרנות הגידור המחזיקות בפוזיציות שורט כבדות.
בתוך כך, המטבעות הדיגיטליים המובילים רושמים ירידה יומית - הביטקוין שרשם שיא רק שלשום על 68,990 דולר, נחתך היום עד למחיר של 63 אלף דולר. האת'ר נסחר תמורת 4,580 דולר, הדוג'קוין בשווי 0.25 דולר.