סגור

סמנכ"ל כספים חדש לאיי.סי.אל: אבירם להב יחליף את קובי אלטמן

אלטמן צפוי לפרוש בתחילת 2022, בתום כהונה של 6 שנים; להב שימש עד לאחרונה כסמנכ"ל קבוצת האגרוכימיה אדמה

שינויים בצמרת חברת הדשנים איי.סי.אל גרופ (לשעבר כיל), שבשליטת החברה לישראל. סמנכ"ל הכספים של איי.סי.אל קובי אלטמן הודיע כי בכוונתו לפרוש מהתפקיד בתחילת 2022, בשל מה שהוגדר כ"נסיבות משפחתיות".


את אלטמן יחליף בתפקיד אבירם להב, שכיהן עד לאחרונה בתפקיד דומה בחברת האגרוכימיה אדמה. אבירם להב שימש, בנוסף לתפקידו כסמנכ"ל הכספים של אדמה (שבבעלות Syngenta הסינית), כמנכ"ל חטיבת "אדמה פתרונות חקלאות" של הקבוצה.
קודם לכן מילא להב שורה של תפקידי מפתח בדלתא גליל, ובכלל זה כסמנכ"ל הכספים של הקבוצה ומנכ"ל הפעילות בארה"ב - בהמשך מונה למנכ"ל ולסמנכ"ל התפעול הגלובלי.
להב הוא רו"ח מוסמך בישראל ובעל תואר ראשון בכלכלה ומימון מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ובוגר תוכנית לניהול מתקדם מביה"ס למינהל עסקים בהרווארד.
רביב צולר, נשיא ומנכ"ל איי.סי.אל, הודה לאלטמן על שש שנותיו בתפקיד ומסר כי "היתה לו תרומה גדולה לחברה והוא משאיר אחריו מורשת של מצוינות. קובי מותיר אחריו אגף כספים חזק אשר ימשיך לתמוך בצמיחה עסקית וביצירת ערך לחברה".
צולר המשיך: "בשם החברה, ברצוני לברך את אבירם להב, אשר מביא עמו ניסיון עשיר של למעלה משני עשורים במגוון תפקידים, הן כמנכ"ל והן כסמנכ"ל כספים בכמה חברות גלובליות. אני מאחל לו בהצלחה ובטוח כי יביא במהרה לידי ביטוי את יכולותיו המקצועיות ואת ניסיונו העסקי הרב, בין היתר בשוקי ברזיל וסין, הרלבנטיים לפעילות החברה".
1 צפייה בגלריה
אבירם להב סמנכ"ל כספים איי.סי.אל כיל
אבירם להב סמנכ"ל כספים איי.סי.אל כיל
אבירם להב, סמנכ"ל הכספים הבא של איי.סי.אל
(צילום: אור פרבוזניק)