סגור

היזם גיל רובינשטיין הופך לבעל עניין בחברת המימון ברקת קפיטל

בעל השליטה בקבוצת הנדל"ן המניב רובינשטיין רכש לאחרונה מניות בברקת, ושיעור אחזקותיו שם גדל ל-5.2%, עד לסכום של 7 מיליון שקל; ברקת, בשליטת רוני בירם יו"ר החברה וגיל דויטש, יחד עם עדי גזית מנכ"ל החברה, מתמקדת במתן אשראי חוץ בנקאי לצורך מימון ליווי פרויקטי נדל"ן

גיל רובינשטיין בעל השליטה בקבוצת רובינשטיין, המתמחה בנדל"ן מניב ודיור מוגן, הופך לבעל עניין בחברת המימון ברקת קפיטל. רובינשטיין השקיע בחברה עם הנפקתה ביולי השנה, וכעת דיווחה החברה כי רובינשטיין רכש מניות נוספות בחברה ב-400 אלף שקל, ובעקבות זאת הגיע שיעור אחזקותיו בחברה ל-5.2%. בכך הפך רובינשטיין לבעל עניין בחברה, כאשר שווי אחזקותיו בחברה עומד על 7 מיליון שקל.


רובינשטיין היא חברה יזמית שמחזיקה בבעלותה בנייני משרדים ובהם מגדל רובינשטיין בצומת בית מעריב לשעבר, ושני מגדלים במתחם יצחק שדה (חסן עראפה). אחד מהם מושכר במלואו לשני דיירים בלבד - חברת מנדיי ופירמת עוה"ד הרצוג פוקס נאמן.

1 צפייה בגלריה
גיל רובינשטיין בעל השליטה בקבוצת הנדל"ן רובינשטיין
גיל רובינשטיין בעל השליטה בקבוצת הנדל"ן רובינשטיין
גיל רובינשטיין בעל השליטה בקבוצת הנדל"ן רובינשטיין
(צילום: אוראל כהן)

בנוסף, מחזיק רובינשטיין ברשת הדיור המוגן אחוזת פולג, אשר מחזיקה בארבעה בתי דיור מוגן פעילים, בירושלים, ראשון לציון, תל אביב ותל יצחק.
ברקת בשליטת רוני בירם יו"ר החברה, וגיל דויטש, יחד עם עדי גזית מנכ"ל החברה, מתמקדת במתן אשראי חוץ בנקאי לצורך מימון ליווי הקמה של פרויקטי נדל"ן וכן הלוואות גישור וליווי ליזמים.
לאחרונה דיווחה החברה כי היא תעניק מימון בסכום של עד כ-100 מיליון שקל לקבוצת רכישה שאירגן אלדד פרי בשכונת נופים במודיעין, אשר מנוהלת ע"י נאמנים של קבוצת פרי מטעם בית המשפט, עוה"ד גונן קסטנבאום ואהוד גינדס. מדובר על פרויקט מגורים עם תקציב כולל צפוי של כ-247 מיליון שקל שנמצא כעת בשלב שלד ויכלול 112 דירות.