סגור

קוויקליזארד תספק מערכת לחברה מקבוצת איקאה ב-300 אלף דולר

חברת הבינה המלאכותית הנסחרת בבורסה בת"א תספק את מערכות התמחור שלה לקבוצת איקנו, הפועלת בדרום אסיה - ההסכם הוא לתקופה של שנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות

קוויקליזארד חתמה על הסכם עם Ikano מדרום מזרח אסיה (איקנו). החברה הישראלית המפתחת פלטפורמת SaaS, תספק מערכת תמחור רב ערוצית בהיקף של 300 אלף דולר לאיקנו - חברה בת של איקאה הפועלת בדרום אסיה ובמקסיקו.


לפי התנאים שנקבעו, קוויקליזארד תספק מערכות לרשת בארבע מדינות שונות באסיה: סינגפור, מלזיה, תאילנד והפילפינים. ההסכם הוא לתקופה של שנתיים והלקוח רשאי לחדש אותו לשנתיים נוספות.
קוויקליזארד היא חברת בינה מלאכותית שהצטרפה לבורסה בפברואר 2021 - היא גייסה 45.5 מיליון שקל בהנפקת מניות, ובמקביל הנפיקה כמיליון כתבי אופציה הניתנים להמרה למניות. מאז ההנפקה רשמה המניה עלייה של יותר מ-50% והיא נסחרת עתה בשווי שוק של 170 מיליון שקל.
לדברי פיני מנדל מנכ"ל קוויקליזארד, ״אנחנו שמחים לעדכן על כניסתנו לטריטוריה חדשה ולשוק בעל פוטנציאל משמעותי עבורנו – דרום אסיה, על ידי חבירה לענקית העיצוב Ikano שהינה חלק מקבצות איקאה העולמית.
מערכת התמחור הרב ערוצית הייחודית של קוויקליזארד, תאפשר ללקוח להתאים ולשנות מחירים הן בחנויות הפיזיות והן באון ליין. השינויים הניתנים לביצוע לא נעצרים ברמת הלקוח, המערכת שלנו מאפשרת גם למפתחים, לבצע שינויים שוטפים במערכת באופן עצמאי ולפי הצורך הקיים.

1 צפייה בגלריה
פיני מנדל מנכ"ל קוויקליזארד
פיני מנדל מנכ"ל קוויקליזארד
פיני מנדל מנכ"ל קוויקליזארד