סגור

כדת וכדין: דייוויד בקהאם העניק לבנו ברוקלין יגואר חשמלית לחתונה

ברוקלין בקהאם נישא לניקול הפלץ, בתו של המיליארדר היהודי נלסון פלץ, בחתונה כשרה במיאמי. בקהאם האב הביא לו יגואר קלאסית בשווי 350 אלף יורו, שהוסבה לחשמל ע"י החברה הבריטית לונאז, בה הוא מחזיק ב-10% מהמניות

מה מביאים לחתונה של מי שיש לו הכול? במקרה של בנו של דייוויד בקהאם, התשובה היא מכונית יגואר קלאסית אשר הוסבה להנעה בחשמל.


כך, השבוע התקיימה במיאמי (ארה"ב) חתונה יהודית כשרה כדת וכדין, אחת מני רבות, אך החתן היה ברוקלין בקהאם, בנם של ויקטוריה ודיוויד בקהאם, אשר נישא לניקול הפלץ, בתו של המיליארדר היהודי נלסון פלץ. כמתנת חתונה קיבל הזוג הצעיר מהבקהאמים מכונית יגואר XK 140 אשר עברה הסבה להנעה חשמלית על ידי לונאז.

2 צפייה בגלריה
דיוויד בקהאם ב לונאז
דיוויד בקהאם ב לונאז
דיוויד בקהאם בלונאז
(לונאז)

הבחירה בלונאז אינה מקרית: דייוויד בקהאם מחזיק ב-10% מהיצרנית הבריטית אשר מתמחה בהסבת מכוניות קלאסיות להנעה בחשמל. מחירה של הלונאז של ברוקלין בקהאם לקהל הרחב הוא 350 אלף יורו, אך סביר להניח שבקהאם האב קיבל הנחה לרגל החתונה.
הסבת מכוניות קלאסיות להנעה חשמלית הפכה בשנים האחרונות לתופעה בקרב אספנים באירופה ובארה"ב וכיום פועלות בעולם מספר חברות אשר מתמחות בהסבת מכוניות עתיקות להנעה חשמלית – בין אם מדובר במיני צנועה ובין אם מדובר ביגואר יוקרתית.

2 צפייה בגלריה
יגואר XK 140 מתנת חתונה של דיוויד בקהאם לבנו ברוקלין עברה הסבה להנעה חשמלית על ידי לונאז
יגואר XK 140 מתנת חתונה של דיוויד בקהאם לבנו ברוקלין עברה הסבה להנעה חשמלית על ידי לונאז
יגואר XK 140 שהוסבה לחשמל ע"י לונאז. מתנת חתונה של דיוויד בקהאם לבנו ברוקלין
(יגואר)

בישראל הסבות כאלה לא היו חוקיות עד השנה הנוכחית. אך השנה הוחלט במשרד התחבורה על שינוי מדיניות אשר יאפשר ביצוע הסבות כאלה.