סגור

פרסום ראשון
השופט מציע: כל עובד ישלם 2,000 שקל לרכישת חלק מסטודיו סי

עו"ד אופיר רונן, בא כוח העובדים המתנגדים לאישור המכר לרונית רפאל בשל חוסר התחייבותה להמשך העסקתם, אמר כי: "ב-24 השעות האחרונות פנו אלי 5 גורמים רציניים שמעוניינים לרכוש את הרשת"

השופט אביגדור דורות, מבית משפט המחוזי בירושלים, צפוי להכריע ביום ראשון האם למכור חלק מנכסי רשת סטודיו סי לחברת רונית רפאל מדע היופי, לאחר שהרשת ביקשה להורות על פירוקה.
היום הוא הציע לעובדי החברה המתנגדים למכירת חלק מהרשת לרפאל, תמורת 300 אלף שקל בלבד, להיכנס למגרש ולרכוש חלק מהרשת.


"עד למועד הדיון הקרוב (בראשון -ל.ד) תוגש עמדת העובדים המתנגדים (למכירת מוניטין הרשת לרפאל-ל.ד) ביחס לאפשרות של הגשת הצעה מצידם לרכישת נכסי החברה על ידם, באופן שכל עובד ישקיע 2,000 שקל (ובסך הכול 312 אלף שקל) תוך התחייבות להמשך העסקת רוב העובדים, בתנאי העסקתם הנוכחיים".

2 צפייה בגלריה
רונית רפאל ברקע סניף סטודיו C
רונית רפאל ברקע סניף סטודיו C
רונית רפאל ברקע סניף סטודיו C
(צילום: מקסים סוואן, עמית שעל)

יש להעריך כמובן, כי לחלק נכבד מאותם עובדים מתנגדים אין כמובן ממון להיכנס לרכישת חלק מהרשת ולהתחייבות המוצעת להעסקת עובדים. ייתכן וזו היתה דרכו של השופט להמחיש לעובדים המתנגדים שיותר קל להתנגד מאשר לתמוך.
רפאל לא מתחייבת להמשך העסקה
הנאמנים של רשת סטודיו סי, עו"ד איל אייכל ממשרד יגאל ארנון ורואה חשבון דרור אברהם אטיאס הגישו אתמול לבית המשפט המחוזי בירושלים בקשה להתקשר בהסכם למכירת חלק מנכסי הרשת לחברת רונית רפאל מדע היופי.
בסופו של יום, הצעת רפאל הייתה ההצעה היחידה שהוגשה לנאמנים. על פי ההצעה של החברה, היא תשלם 300 אלף שקל תמורת מלוא זכויות החברה בסימני המסחר, מוניטין, זכויות במאגרי המידע ועוד. הנאמנים מציינים כי הם בעד לאשר ההצעה זאת מאחר "קופת הפירוק ריקה ואין ביכולתם של הנאמנים להפעיל את החברה". עוד צויין כי הרוכשת תוסיף לתמורה סך של 50 אלף שקל בגין כל סניף מסניפי הרשת שהרוכשת תבחר לשכור.

2 צפייה בגלריה
עו"ד אופיר רונן 2.5.21
עו"ד אופיר רונן 2.5.21
עו"ד אופיר רונן
(צילום: נדיה פונכץ)

עו"ד אופיר רונן המייצג למעלה מ-150 עובדי רשת סטודיו סי אמר אתמול כי העובדים מתנגדים לבקשה לאישור מכר, לאור העובדה שאין בה התחייבות להעסקת עובדים ולשמירה על תנאי תעסוקתם ערב הצו ולמינוי נאמן זמני.
היום אמר עו"ד רונן בתגובה להחלטת השופט כי "ב-24 השעות האחרונות פנו אלי 5 גורמים רציניים שמעוניינים לרכוש את הרשת וכי הם פונים לנאמנים על מנת לקבל מהם את המידע הרלוונטי על מנת להגיש הצעה מסודרת. אני מאמין שלפחות אחד מהמתעניינים שפנו יגיש הצעה שתהיה טובה בהרבה מהצעה של רונית רפאל הן לגבי להתמורה הכספית והן לגבי העסקת העובדים לרבות השמירה על תנאי תעסוקתם".