סגור

קניון בקלנסווה נשרף כליל, לקוחות פונו מהחנויות

שריפה פרצה בקניון "Z סנטר" שנפתח לפני כשנתיים בעיר שבשרון. עשן כבד אופף את האזור. האש עדיין משתוללת והובילה לקריסת הקומה העליונה של המבנה. שבעה נפצעו קל. תיעוד מהזירה

קונים פונו בצהריים (שבת) מקניון "Z סנטר" בעיר קלנסווה שבשרון בעקבות שריפה שפרצה במקום. המבנה נשרף כליל, וצוותי כיבוי שהוזעקו למקום פעלו לכיבוי האש, שעדיין משתוללת במקום. משירותי הכבאות וההצלה נמסר כי עשן כבד אופף את האזור. כתוצאה מהאש קרסה הקומה העליונה במבנה. שבעה בני אדם, בהם שוטר אחד, נפצעו באורח קל. שניים מהנפגעים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית חולים.


בעקבות החום העז וגודלה של השריפה, מסרו שירותי הכבאות, רכבי הכיבוי התרחקו מהמבנה ופעלו לכיבויה מרחוק. לפני כן נרשם קושי בהגעה אל המקום לאור עומס מבקרים שנרשם באזור. המשטרה מסרה כי שוטרים מתחנת טייבה הוזעקו לקניון ופעלו לפינוי המבנה ולהרחקת סקרנים. המתחם נפתח לפני כשנתיים.


3 צפייה בגלריה
שריפה קניון קלנסווה
שריפה קניון קלנסווה
השריפה בקניון בקלנסווה


3 צפייה בגלריה
שריפה ב קניון קלנסווה
שריפה ב קניון קלנסווה
השריפה בקניון בקלנסווה

טפסר-משנה דני יוספסברג, מפקד תחנת השרון בשירותי הכבאות וההצלה, סיפר כי "הדליקה פרצה במבנה מסחרי בקלנסווה ובמקום פועלים כ-20 צוותי כיבוי. המבנה מכיל קומת משרדים וקומה מסחרית. יש בעירה כללית של כל המבנה, ואנחנו, כוחות הכיבוי, מרכזים מאמץ למניעת התפשטות של השריפה לצד המזרחי, שם ממוקם מתקן גז".


תושבים רבים מקלנסווה, טייבה ומושב שער אפרים, שמספרם יחד נאמד ב-80 אלף, אמרו כי כבאית לא יכולה הייתה להגיע לזירת השריפה בתוך פחות מ-20 דקות, והלינו על כך שהתחנה הקרובה ביותר נמצאת ביישוב כוכב יאיר.