סגור

פרסום ראשון
ביהמ"ש אסר זמנית על גרושתו של מייק בן ארי לעשות פעולות בנכסיה

זאת בהמשך לבקשה שהגיש בשבוע שעבר הנאמן לנכסי בן ארי בה טען כי בן ארי העביר לגרושתו השנייה סכומי עתק וקיימת סבירות גבוהה "כי מקור הכספים שקיבלה בכספי משקיעים"

השופט חגי ברנר מבית המשפט המחוזי בתל אביב נעתר בסוף השבוע לבקשת הנאמן לנכסי מייק בן ארי, עו"ד ליאור דגן והוציא צו איסור דיספוזיציה ארעי האוסר על גרושתו השנייה של בן ארי, ורד כלש בן ארי, לבצע פעולות הגורעות מנכסיה וזכויותיה עד להחלטה אחרת. יש להדגיש כי השופט קבע כי הצו לא יחול על כספים בחשבונות העו"ש והורה לורד בן ארי להגיב בתוך 10 ימים. החלטת בית המשפט ניתנה לאחר שבשבוע שעבר הנאמן לנכסי, מייק בן ארי, עו"ד ליאור דגן הגיש לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה דחופה לאסור על גרושתו השנייה של בן ארי לבצע פעולות בנכסיה.
כזכור, בן ארי חשוד בהונאת כ-1,000 משקיעים בהיקף של מאות מיליוני שקלים ועזב את ישראל. לטענת הנאמן, "עולים חשדות שהנכסים שהוקנו לורד כלש בן ארי על ידי החייב מייק בן ארי לאורך השנים וכן סכומי העתק שהועברו אליה, מקורם בכספי משקיעים".
1 צפייה בגלריה
מייק בן ארי על רקע שטרות
מייק בן ארי על רקע שטרות
מייק בן ארי
(צילומים: מתוך אתר EGFE, שאטרסטוק)
הנאמן לנכסיו טען כי "מייק בן ארי העביר לכלש, לאורך השנים, סכומי עתק, הן מהחברה שבפירוק (החברה של מייק בן ארי -ל.ד) והן מחשבונותיו האישיים (בהיקפים של מיליוני דולרים), הן בהעברה של נכסים לבעלות גרושתו (בשווי של מיליוני שקלים), הן באמצעות העברות כספים חודשיות בהיקף של כ-60 אלף שקל בחודש, הן בדרך של תשלומים במזומן מדי חודש, והן בדרך של תשלום "בונוסים" בהיקפים של מאות ומיליוני שקלים לאורך השנים (בכובעה, כביכול, כמשקיעה ב"בלו ריבר"). בנסיבות אלה, יש צורך להטיל צווי איסור דיספוזיציה על נכסי המשיבה (הגרושה-ל.ד) , וזאת עד לאחר סיום הליכי החקירות והבדיקות הנדרשות".
יש לציין כי עורכי דינה של כלש, עוה"ד שמואל מורן ועמרי דרור ציינו בשבוע שעבר בתגובה כי "כל מה שורד קיבלה היה כדין. ורד מעולם לא שיתפה פעולה עם גרושה והיא במידה רבה נפגעת כמו אחרים. לבקשה אין יסוד וחבל שהוגשה. הדברים יובהרו בפני בית המשפט בקרוב. הצו הוצא במעמד צד אחד, ללא שמיעתה של ורד".