בארץ

עובדי yes פתחו בשביתת פתע - מוקדי השירות סגורים

בעקבות הכוונה למזג את החברה לתוך חברת פלאפון ולפגוע בתנאי העסקתם, 1,500 עובדים החלו הבוקר להשבית את כלל מוקדי החברה. בינתיים אין פגיעה בשידורים

שירות כלכליסט 08:2904.07.18

כ-1,500 עובדי yes החלו הבוקר (ד') בשביתת פתע בעקבות הכוונה למזג את חברת yes בתוך חברת פלאפון תוך פגיעה בתנאי העסקתם.

 

 

עובדי החברה החלו הבוקר להשבית את כלל מוקדי החברה במודיעין, באר שבע, חיפה וכפר סבא. במסגרת השביתה, יושבתו כלל שירותי החברה לרבות המוקד הטלפוני, המכירה והשירות. בשלב זה, לא צפויה פגיעה בערוצי השידור. שביתת ההפתעה היא הצעד הראשון במסגרת העיצומים הצפויים.

ההסתדרות הלאומית המייצגת את עובדי yes הכריזה על סכסוך עבודה בין העובדים להנהלת החברה לפני יותר משבועיים.

 

 

יו"ר ועד עובדי yes אלי כהן מסר הבוקר: "התחלנו הבוקר בשביתת פתע לאור המיזוג הצפוי של yes עם חברות הבת. הנהלת החברה החדשה בחרה לפעול ללא היוועצות עם ועד העובדים וההסתדרות הלאומית וכל זאת ללא הבטחת עתידם של עובדי yes. לא ניתן לבצע כל שינוי בחברה ולא ניתן למזג את yes לשום חברה אחרת. עבדנו קשה כדי ש-yes יהיה מותג הטלויזיה הטוב והאיכותי בישראל ולא ניתן לאף אחד לפגוע בו ובנו. מדובר בצעד ראשון במסגרת צעדי מחאה שאנחנו מקווים שלא נידרש להם".
השביתה במשרדי yes השביתה במשרדי yes צילום: ועד עובדי yes

 

חברת yes מסרה בתגובה כי "במסגרת העיצומים שידורי הטלוויזיה יפעלו כסדרם, אך לא יינתן מענה במוקדי שירות הלקוחות הטלפוני, למעט מענה במוקד תפעול תקלות טכניות ולא תהיה הגעה של טכנאים שהוזמנו מבעוד מועד לבית הלקוח. כמו כן, מוקדי קבלת הקהל יהיו סגורים ולא יינתן מענה בעמוד הפייסבוק של החברה ובשירות הצ'ט שלה. החברה עושה את ככל שביכולתה על מנת למזער ככל הניתן את הפגיעה בלקוחות, מתנצלת בפניהם על אי הנעימות ועומדת עמם בקשר רציף בכל ערוצי התקשורת הרלוונטיים בכדי לעדכן בהתפתחויות. הנהלת החברה מכבדת את זכויות העובדים, חותרת כל העת להידברות עם ועד העובדים וקוראת לו לגלות איפוק ואחריות כלפי הלקוחות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x