שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

עזיבה נוספת בצלרמאייר פילוסוף: השותף יובל לזי עובר למשרד ברנע

לזי עובר יחד עם שני עורכי דין נוספים מהמשרד, שמואל סולברג ודני בוגוסלבסקי. לאחרונה עזבו 2 השותפים בצלרמאייר פילוסוף, דוני טולידאנו ואיל רוזובסקי יחד עם צוותם

זוהר שחר לוי 16:5602.02.16

נמשכת מגמת העזיבה במשרד צלמאייר פילוסוף: השותף יובל לזי הודיע היום (ג') על הצטרפותו למשרד ברנע ושות'. מעבר זה מגיע בהמשך לעזיבתם של שני השותפים עו"הד דוני טולידאנו ואיל רוזובסקי יחד עם צוותם.

 

 

 

עו"ד לזי היה עד כה שותף במחלקה המסחרית ובמחלקת המזיוגים והרכישות במשרד צלרמאייר פילוסוף. הוא מתמחה במיזוגים ורכישות חוצי גבולות, השקעות פרטיות והשקעות הון סיכון, מימון, ניירות ערך ועוד.

 

כעת הוא עובר למשרד ברנע ושות' יחד עם שני עורכי דין נוספים ממשרד צלרמאייר פילוסוף:  שמואל סולברג ודני בוגוסלבסקי. עזיבה זו מצטרפת לפרישות האחרונות במשרד שהחלו בתחילת חודש ינואר עם מעברו כאמור של עו"ד דוני טולידאנו למשרד ארדינסט בן נתן. טולידאנו, שעזב יחד עם צוותו, יעמוד בראש מחלקת המיזוגים והרכישות.

עו"ד איל רוזובסקי עו"ד איל רוזובסקי צילום: אוראל כהן

 

בשבוע שעבר נודע על מעבר נוסף בפירמה. עו"ד איל רוזובסקי ביחד עם מחלקת הליטיגציה המונה כ-20 עוה"ד, למשרד מיתר ליקוורניק, שם הוא יעמוד גם כן בראש מחלקת הליטיגציה המסחרית לצד ד"ר רלי לשם ונדב ויסמן. לאחר שתי העזיבות המתוקשרות נותרו במשרד צלרמאייר פילוסוף פחות מ-20 עוה"ד.

 

לדברי עו"ד ברנע, שותף מנהל משרד ברנע ושות', הצטרפותו של לזי ושל עוה"ד הנוספים הוא "חלק מהגידול בהיקפי הפעילות של המשרד, ומהצמיחה במספר עורכי הדין במשרד ב- 38% בשנה האחרונה. התמהיל של 4 שותפים חדשים משורות עורכי הדין במשרד ושותפים המצטרפים ממשרדים אחרים יחד עם צוות מקצועי, מבטא את התפיסה שלנו של המשך צמיחת המשרד על ידי שילוב של גידול אורגני עם חיזוק על ידי כישרונות מבחוץ".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x