שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

עו"ד איל רוזובסקי חובר למשרד מיתר ליקוורניק

רוזובסקי יחד עם צוותו המונה 20 איש עוזבים את משרד צלרמאייר פילוסוף. ההערכות הן כי בין שני המשרדים מתקיימים מגעים למיזוג מלא של משרד צלרמאייר לתוך משרד מיתר ליקוורניק

זוהר שחר לוי 09:3528.01.16

מיזוג ענק בפירמות עוה"ד: איל רוזובסקי יחד עם צוותו המונה 20 איש עוזבים את משרד צלרמאייר פילוסוף ומתמזגים לפירמת מיתר, ליקוורניק, גבע, לשם, טל ושות'.

 

בהודעה שמפרסמת הבוקר (ה') הפירמה, נכתב כי היא רושם היום "הישג משמעותי נוסף" בצירופו של עו"ד רוזובסקי וצוותו. הצוות מונה כ-20 עוה"ד, מתוכם 8 שותפים ובראשם שותפו הוותיק עו"ד ערן שמעוני.

 

מיתר ליקוורניק ממוקם בראש רשימת הפירמות הגדולות בישראל לאחר שעבר מספר מיזוגים בשנים האחרונות, בין היתר עם משרד קנטור, אלחנני, טל ושות'.

 

רק לפני שבועיים ספג משרד צרלמאייר פילוסוף פרישה של אחד משותפיו, דוני טולידאנו, שעבר יחד עם כל המחלקה למשרד ארדינסט בן נתן ושות'.

מימין: עו"ד איל רוזובסקי ואהוד אולמרט בערעור טלנסקי מימין: עו"ד איל רוזובסקי ואהוד אולמרט בערעור טלנסקי צילום: עמית שאבי

 

משרד מיתר ליקוורניק עלה לכותרות בימים האחרונים בעקבות מינויה של ראש מחלקת הגבלים עסקיים במשרד, עו"ד מיכל הלפרין, לתפקיד הממונה על ההגבלים.

 

בטרם המיזוג כללה מחלקת הליטגציה בפירמה מיתר ליקוורניק 75 עורכי דין, מתוכם 22 שותפים ובעקבות המעבר היא צפויה לגדול לכ-95 עוה"ד ובכך להפוך לגדולה בתחומה בישראל. המיזוג עם מחלקת הליטגציה של משרד צלרמאייר תגדיל גם את מספר עוה"ד במיתר שיעמוד כעת על כ-280 עוה"ד.

 

ההערכות הן כי בין שני המשרדים מתקיימים מגעים למיזוג מלא, כך שמשרד צלרמאייר יתמזג לחלוטין לתוך משרד מיתר ליקוורניק. מקורות בפירמת מיתר אמרו ל"כלכליסט" כי "כרגע בעניין הזה אין שום החלטה ולא משהו שעומד להתגבש או על סף גיבוש, אבל ההנחה היא שבעקבות המהלך שיתכן שיש רצון לנותרים במשרד צלרמאייר לבחון את האפשרות".

 

"התחייב שינוי גם עבורי ועבור הצוות שלי"

 

רוזובסקי, מהליטיגטורים הוותיקים, הבולטים והמוערכים בארץ, מייצג תאגידים, בנקים, בתי השקעות ובכירי משק. בין לקוחותיו; בנק לאומי, קרן אייפקס, פסגות, פלאפון, בזק, תנובה, גולן טלקום, סמל"ת, פז, דיסקונט ועוד. רוזובסקי עומד בשנתיים האחרונות בראש צוות ההגנה של אהוד אולמרט בפרשת טלנסקי וכן הוביל את השגת הסדר הטיעון לאולמרט בפרשת שיבוש הליכי המשפט.

 

רוזובסקי וצוותו הובילו לפני כשנתיים את המהלך המשפטי שעלה לנוחי דנקנר בשליטה באי.די.בי כשייצגו את נציגות אג"ח אי.די.בי פתוח, וכמו כן ייצג את דו"צ לשעבר אבי בניהו בעניין מסמך הרפז, אשר הסתיים לאחרונה ללא הגשת כתבי אישום. עו"ד רוזובסקי גם נכלל בשני הסבבים האחרונים של מינוי שופטים לבית המשפט העליון, והיה עורך הדין הפרטי היחיד שנכלל בין המועמדים. אל רוזובסקי מצטרפים השותפים: ערן שמעוני, אורן גרוס, אלי בורשטיין, סיון רמות, ליויאן סגל, מור פינגרר, אמירה אמרה ונטע ארבל.

 

עו"ד איל רוזובסקי מסר: "אני שמח להצטרף למשרד מיתר ובמיוחד שמח על ההזדמנות לעבוד עם עוה"ד רלי לשם ונדב ויסמן, אותם אני מעריך ומוקיר. משרד עורכי הדין צלרמאיר פילוסוף היה לי בית ואולם השינויים שהתרחשו לאחרונה הובילו אותי למסקנה שמתחייב שינוי גם עבורי ועבור הצוות שלי. אני מודה ל מיקי צלרמאיר ולאבי פילוסוף, חברי ושותפיי

הוותיקים, על עשור של עבודה משותפת. ההחלטה לעזוב לא היתה קלה עבורי ועבור עורכי הדין שבחרו להצטרף אלי, ואולם אני משוכנע כי מהלך זה הוא הנכון ביותר עבורנו, וביחד נמשיך להוביל ולהצליח גם בעתיד."

 

עו"ד ד"ר ישראל (רלי) לשם, ראש מחלקת הליטיגציה במשרד מיתר, ליקוורניק, גבע, לשם טל אמר היום: "אנו שמחים על שעו"ד איל רוזובסקי, אחד מעורכי הדין הבולטים והמוכשרים בישראל בתחום הליטיגציה, בחר להצטרף למשרדנו. איל מייצג בשנים האחרונות, בהצלחה רבה, אישים וגופים בולטים, במשפטים מרכזיים ומהדרמטיים ביותר שהתקיימו בישראל. איל זוכה להערכה מקצועית רחבה בקהילה המשפטית בישראל והיה מועמד לכהונת שופט בבית המשפט העליון. אנו משוכנעים כי הצטרפותו של עו"ד רוזובסקי למשרד מיתר היא חיזוק משמעותי ומכפיל כוח שיאפשר למשרדנו להמשיך לצמוח ולהעניק ללקוחותינו שירות מקצועי מקיף ברמה הגבוהה ביותר. אני מכיר את איל מזה שנים רבות ומשוכנע שהוא וצוותו ימצאו במשרד מיתר בית ואכסניה מקצועית מהמדרגה הראשונה"

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x