שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

משרד עו"ד ארדינסט מצרף לשורותיו את רוב מחלקת המיזוגים של צלרמאייר פילוסוף

דוני טולידאנו וכמה מאנשי צוותו, שהיו מעורבים בעסקאות בולטות בשנה האחרונה כמו רכישת לומינס והייפריון, יעברו לארדינסט בן נתן ושות'. גיורא ארדינסט: "זהו מהלך משנה משחק בפירמות עורכי הדין בישראל"

זוהר שחר לוי 11:5110.01.16

מיזוג ראשון לשנת 2016 בעולם המשפט: משרד עורכי הדין ארדינסט בן נתן ושות' ממזג לתוכו את רוב מחלקת המיזוגים והרכישות ממשרד צלרמאיר פילוסוף רוזובסקי, צפריר, טולידאנו ומצרף לשורותיו את ראש המחלקה עו"ד דוני טולידאנו וחלק מצוותו.

 

משרד ארדינסט בן נתן ושות' הודיע היום (א') כי עו"ד דוני טולידאנו, ראש מחלקת המיזוגים והרכישות במשרד צלרמאיר, פילוסוף, רוזובסקי, צפריר, טולידאנו ושות' ורוב אנשי צוותו, מצטרפים למשרד שייקרא מעתה ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות'. הצוות בשלמותו כולל 15 עורכי דין.

 

טולידאנו, צפוי לעמוד בראש מחלקת המיזוגים והרכישות של המשרד. הוא וצוותו היו מעורבים בכמה מהעסקאות הגדולות והבולטות במשק בשנה האחרונה, וביניהן רכישת לומניס על ידי קרן XIO, רכישת הייפיריון על ידי הורייזון פארמה, רכישת החזקות CRH בחברת משאב על ידי כלל תעשיות, מכירת מפעל המלט של נשר בהרטוב ועסקאות מימון בחברות פסגות ונטפים.

 

עו""ד דוני טולידאנו עו""ד דוני טולידאנו צילום: אוראל כהן

 

לדברי עו"ד גיורא ארדינסט, שינוי זה הוא "בבחינת מהלך משנה משחק בשוק פירמות עורכי הדין בישראל, הממצב את משרדנו בחזית האיכות המקצועית של עורכי הדין בישראל – בכל תחום שהוא".

 

עו"ד טולידאנו מסר כי "אני נפרד מקצועית, מחברים טובים עימם הלכתי כברת דרך ארוכה – אייל רוזובסקי, חברי הקרוב מאז ימי ביה"ס התיכון, מיקי צלרמאיר ואבי פילוסוף. החברות בינינו ושיתוף הפעולה יימשכו. אני נלהב משילוב הכוחות עם גיורא, רמי ועורכי הדין ממשרדיהם אותם אני מכיר ומוקיר מזה שנים. השותפים ועורכי הדין המצטרפים איתי הם הטובים ביותר בשוק והמהלך הזה הוא מהלך נכון, הפותח בפני כולנו אפשרויות יוצאות דופן".

 

ממשרד צלרמאיר פילוסוף רוזובסקי צפריר ושות' נמסר בתגובה: "החלטתו של עו"ד דוני טולידאנו לצאת לדרך חדשה התקבלה בהבנה ובידידות. המשרד מודה לו ומאחל לו הצלחה בהמשך הדרך. מיקי צלרמאיר ימשיך לעמוד בראש המחלקה המסחרית ולהובילה כפי שעשה במשך כל השנים יחד עם שאר השותפים ועורכי הדין במשרד".

 

עו"ד איל רוזובסקי מסר: "דוני ואני חברים קרובים כבר למעלה מ-40 שנה ונמשיך להיות חברים טובים. אני מבין את רצונו לצאת לדרך חדשה במסגרת משרד גדול. דוני טלידאנו הוא עו"ד מצוין וארדינסט בן נתן הוא משרד מצוין ואני בטוח שהם יהנו מאוד איש מרעהו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x