שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

משרד ארדינסט בן נתן ימזג אליו את חלק ממחלקת מימון הפרויקטים ממשרד תדמור לוי

יומיים בלבד לאחר ההודעה על מיזוג עם מחלקת המיזוגים של צלרמאייר פילוסוף, מצטרף לפירמה גם עו"ד ג'וני פינקלשטיין, ראש מחלקת מימון פרויקטים במשרד תדמור לוי ביחד עם חלק מצוותו; לאחר המיזוגים ימנה המשרד 90 עורכי דין

זוהר שחר לוי 10:0312.01.16
משרד ארדינסט בן נתן ממשיך להתרחב: יומיים בלבד לאחר ההודעה על מיזוג עם מחלקת המיזוגים של צלרמאייר פילוסוף, מצטרף לפירמה גם עו"ד ג'וני פינקלשטיין, ראש מחלקת מימון פרויקטים במשרד תדמור לוי ביחד עם חלק מצוותו. בעקבות המיזוגים ימנה המשרד כ-90 עוה"ד.

 

עו"ד פינקלשטיין, הצפוי לעמוד בראש מחלקת המימון של משרד ארדינסט בן נתן טולידאנו, היה מעורב ביחד עם צוותו ברבים מהפרויקטים הגדולים שהיו בישראל בעשור האחרון במגוון של תחומים, לרבות, התפלת מים, אנרגיה קונבנציונלית, אנרגיה מתחדשת, גז טבעי, לווייני תקשורת, ביטחון, ותחבורה.

 

עו"ד ג'וני פינקלשטיין עו"ד ג'וני פינקלשטיין

 

מהלך זה, שמשלים את הצטרפותו של עו"ד דוני טולידאנו למשרד עליה נודע בתחילת השבוע. עו"ד טולידאנו יעמוד בראש מחלקת מיזוגים ורכישות והוא עבר למשרד ביחד עם חלק מצוותו לאחר שנים של שותפות במשרד צלרמאייר פילוסוף. בשלב הזה, בעקבות המיזוגים ימנה המשרד כ-90 עוה"ד.

 

עו"ד גיורא ארדינסט אמר כי הצטרפותו של פינקלשטיין ומחלקתו היא "המשך ישיר לכוונתנו למצב את משרדנו בחזית האיכות המקצועית של עורכי הדין בישראל – בכל תחום שהוא."

 

עו"ד דוני טולידאנו. הצטרף בתחילת השבוע עו"ד דוני טולידאנו. הצטרף בתחילת השבוע צילום: אוראל כהן

 

עו"ד פינקלשטיין מסר: "אנחנו נפרדים, מקצועית, מחברים טובים עימם הלכנו כברת דרך לא מבוטלת בשנים האחרונות. דודי תדמור היה מדריך וחבר – והמשרד אותו הקים שימש לנו בית – אנו מקווים כי הקשר האישי בינינו ושיתוף הפעולה יימשכו. אני בטוח בהצלחת שילוב הכוחות והמיזוג יבסס את המשרד כדומיננטי במגוון רחב של תחומים.".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x