$
משפט

פרשת פישר: תיק החקירה נגד עופר נמרודי נסגר מחוסר ראיות

לפי החשד שעלה במח"ש, מנכ"ל הכשרת הישוב העביר באמצעות עו"ד רונאל פישר שוחד לקצין המשטרה ערן מלכה. הוא נחקר תחת אזהרה. כעת התיק נסגר

זוהר שחר לוי 13:3616.07.15

המחלקה לחקירות שוטרים הודיעה היום (ה') כי סגרה מחוסר ראיות את תיק החקירה בעניינו של מנכ"ל חברת הכשרת הישוב, איש העסקים עופר נמרודי, שנחקר תחת אזהרה במסגרת פרשת פישר.

 

נמרודי, המכהן כיו"ר דירקטוריון הכשרה אנרגיה, נעצר במסגרת פרשת עו"ד פישר במאי האחרון, במסגרת המעצרים שביצעה מח"ש לאחר שגויסה מזכירתו של פישר כעדת מדינה.

נמרודי, לפי החשד שעלה במח"ש, העביר באמצעות עו"ד רונאל פישר שוחד לקצין המשטרה ערן מלכה. זאת, כך נטען, על מנת לקבל מידע על חקירתו הצפויה בפרשת הלבנת ההון בבורסה שנחשפה ב"כלכליסט" - פרשת "אדון האשליות".

 

עופר נמרודי (ארכיון) עופר נמרודי (ארכיון) צילום: גיל יוחנן

 

החשד המרכזי בפרשת "אדון האשליות" היה כי כספי הימורים לא חוקיים הולבנו באמצעות רכישת מניות של הכשרה אנרגיה, שנמרודי היה בעל השליטה בה בתקופה הרלוונטית. מח"ש חשדו כי נמרודי שילם שוחד למלכה כדי לברר על מה יישאל כשייחקר.

 

עם מעצרו, מסרו באי כוחו של נמרודי, עורכי הדין ז'ק חן ומיכל רוזן עוזר כי הוא מכחיש כל קשר לפרשה. בתום חקירתו שוחרר נמרודי למעצר בית של יומיים.

 

בהתאם להודעת מח"ש, דיווחה היום (ה') גם חברת הכשרת הישוב לבורסה כי תיק החקירה נגד המנכ"ל נסגר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x