סגור

ממקורות לכרטיסי אשראי: רונית זלמן-מלאך מונתה לסמנכ"לית הכספים של ישראכרט

זלמן-מלאך, שהשלימה את ההפרטה של תעש, הודיעה הבוקר על פרישתה מתפקיד זהה במקורות אחרי 3.5 שנים. היא סמנכ"לית הכספים השנייה בחברת ממשלתית גדולה שעוזבת השבוע, אחרי אבי דויטשמן מחברת החשמל

סמנכ"לית הכספים של מקורות רונית זלמן-מלאך הודיעה הבוקר על פרישתה מהתפקיד. זלמן-מלאך מונתה היום לסמנכ"לית הכספים של ישראכרט, לשם גויסה על ידי המנכ"ל רן עוז.

בכך היא הופכת לסמנכ"לית הכספים השנייה בחברת ממשלתית גדולה שעוזבת השבוע, אחרי אבי דויטשמן מחברת החשמל.
מקורות, בניגוד לחברת החשמל, פועלת עם יו"ר ומנכ"ל מכהנים. זלמן-מלאך, שמונתה לתפקיד סמנכ"לית הכספים, מסיימת כ-3.5 שנות כהונה, והיא תסיים באופן רשמי את פעילותה במקורות בתחילת חודש אוגוסט הקרוב ותעבור למשרה מלאה בישראכרט.

1 צפייה בגלריה
רונית זלמן מלאך סמנכ"לית מקורות
רונית זלמן מלאך סמנכ"לית מקורות
רונית זלמן-מלאך, סמנכ"לית הכספים הנכנסת בישראכרט

זלמן-מלאך הצטרפה למקורות בשנת 2019, ולאחר שקודם לכן השלימה את ההפרטה של תעש.
רן עוז, מנכ"ל קבוצת ישראכרט, מסר: "אני שמח על הצטרפותה של רונית לקבוצת ישראכרט. רונית היא מנהלת כספים ותיקה ומוערכת ביותר, ומינויה משמעותי מאוד לחברה. יש לי אמון מלא כי שדרת המנהלים שנבנתה בחברה בחודשים האחרונים, המביאה עמה את הניסיון, הידע והכישורים הטובים ביותר בענף, תצעיד את החברה קדימה ותקדם את תהליך הטרנספורמציה שלנו מחברת כרטיסי אשראי לפלטפורמה מתקדמת מבוססת דאטה וטכנולוגיה לעסקים, ללקוחות ולשותפים. אני גאה במיוחד לעמוד בראש חברה מובילה בה קיים רוב נשי בהנהלה.
בהזדמנות זו אני רוצה להודות לערן וקנין על עשייתו הרבה בשנתיים מאתגרות ומעניינות, ולאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש".
המינוי כפוף לאישור הפיקוח על הבנקים.