$
חדשות טכנולוגיה

הטלטלה בצמרת אמזון: ג'ף בלקבורן, מסגניו של בזוס, פורש

בלקבורן, סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי באמזון, ואיש מפתח בחוג הקרוב לבעלים ג'ף בזוס, הודיע אתמול על פרישה. זאת, שלושה שבועות לאחר שבזוס הודיע על פרישה ומעבר לתפקיד יו"ר הדירקטוריון, כשבמקומו הוא מינה את אנדי ג'סי, מנהל שירותי הרשת של אמזון

חדשות חוץ 13:4024.02.21

ג'ף בלקבורן, סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי בחברת אמזון, ואיש מפתח בחוג הקרוב לבעל השליטה ג'ף בזוס, הודיע אתמול (ג') שהוא עוזב את החברה.

 

 

 

החדשות מגיעות שלושה שבועות לאחר שבזוס הודיע שבכוונתו לפרוש מתפקיד המנכ"ל ולעבור לתפקיד יו"ר הדירקטוריון, ולמנות במקומו את אנדי ג'סי, מנהל שירותי הרשת של אמזון.

 

"אני רוצה להודות לכולכם על החברות, עבודת הצוות והתמיכה", כך אמר בלקבורן, שנמצא בשנה האחרונה בשנת שבתון, לעובדי החברה. "איזה 22 שנים מדהימות אלה היו ביחד - אני אנצור אותן לתמיד". הוא הוסיף: "אני לא פורש, ויהיו לי חדשות לגבי מה שהעתיד מזמן לי בקרוב". בזוס אמר שבלקבורן סיפר לו מה שבכוונתו לעשות בעתיד, "ואני יכול להבטיח לכם שמדובר בפרק מאוד מרגש!", הוא אמר.

 

בלקבורן הצטרף לאמזון ב-1998 לאחר שעזר לחברה בהנפקתה הציבורית שנה קודם לכן. הוא הפך לחבר בצוות S של בזוס – המעגל הפנימי של מנהלי החברה. בלקבורן הוא הפקיד רם הדרג השני שעוזב את החברה השנה: ג'ף ווילק, ראש עסקי הצרכנים של אמזון, פרש בינואר.

ג'ף בלקבורן, סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי בחברת אמזון, ואיש מפתח בחוג הקרוב לג'ף בזוס ג'ף בלקבורן, סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי בחברת אמזון, ואיש מפתח בחוג הקרוב לג'ף בזוס

 

 

 

 

x