$
הייטק והון סיכון

חברת Drivenets מקימה מרכז מו"פ ברומניה

הפעילות תושק בשיתוף החברה הרומנית Tellence. דרייבנטס, שגייסה 110 מיליון דולר בפברואר האחרון, פיתחה פלטפורמה שמאפשרת לספקי שירותי תקשורת לייעל את פעולת מרכזי הנתונים שלהם

מאיר אורבך 15:0825.09.19
חברת דרייבנטס מקימה מרכז מו"פ ברומניה, שיעסיק עשרות עובדים. הוא יוקם בבוקרשט בשיתוף החברה הרומנית Tellence, שמספקת שירותי תוכנה.

 

דרייבנטס מספקת תוכנה למרכזי נתונים שרצה על חומרה גנרית פשוטה המותאמת לצרכים של תשתיות תקשורת מהירות, ויכולה להתמודד עם כל צורכי הניתוב השונים של ספקי התקשורת; זאת, במקום במקום לבנות רשת מיחידות גדולות נפרדות.

 

עידו סוסן, ממייסדי דרייבנטס עידו סוסן, ממייסדי דרייבנטס צילום: תמוז רחמן ודרייבנטס

 

 

הפיתרון שלה יוצר משאב משותף שיכול לספק כל שירות, מכל מקום – ובכל סדר גודל, ומאפשר לספקי התקשורת לפתוח את התשתית שלהם, להוזיל אותה באופן ניכר ולהציע כלים חדשים. בהודעה שהוציאה החברה ברומניה אמר מנכ"ל ומייסד החברה, עידו סוסן: "בחרנו בחברת Tellence שיש לה מספר רב של הצלחות וניסיון, במטרה לחזק את הפיתוח הטכנולוגי שלנו שם".

 

בפברואר האחרון גייסה החברה 110 מיליון דולר בהובלת בסמר ונצ'ר פרטנרס, פיטנגו צמיחה ומספר משקיעים פרטיים. סוסן ייסד את החברה ביחד עם הלל קוברינסקי, והשניים הם מהיזמים המצליחים בישראל. סוסן היה ממקימי אינטוסל, שפיתחה תוכנה לאופטימיזציה אוטומטית של רשתות, ושנמכרה ב-2013 לסיסקו תמורת 475 מיליון דולר. קוברינסקי ממקימי אינטרווייז, ספקית שירותי ועידה באינטרנט, שנמכרה ל-AT&T ב-121 מיליון דולר.

 

 

 

ביולי האחרון חשפה החברה שבין משקיעיה הפרטיים יו"ר מיקרוסופט ג'ון תומפסון וכן סטיב לוקזו, יו״ר ענקית פתרונות האחסון סיגייט ומי שהיה המנכ״ל שלה ומרק מקלוכלין, סגן יו״ר חברת פאלו אלטו נטוורקס והמנכ״ל שלה לשעבר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x