הייטק והון סיכון

באוור מדיה הגרמנית רוכשת את Camilyo הישראלית

סכום הרכישה ופרטי העסקה טרם נחשפו; החברה הוקמה ב-2010, ומפעילה שירותי בניית אתרים ושיווק עבור עסקים קטנים ובינוניים

הגר רבט 16:5501.08.19

חברת המדיה הגרמנית באוור מדיה הודיעה היום (ה׳) על רכישת הסטארט-אפ הישראלי Camilyo, שמספק פיתרונות בניית אתרים ושיווק לעסקים קטנים ובינוניים. פרטי העסקה לא נמסרו.

 

 

קמליון הוקמה ב-2010 על ידי גיל אילני המשמש כמנכ"ל, שמואל סתת (יו"ר) ודניאל יגיל (סמנכ"ל הנדסה). בנוסף כולל צוות ההנהלה את זיו קורן (סמנכ"ל מוצרים ושיווק) וערן פלדמן, (סמנכ"ל התפעול). מקמיליו נמסר כי היא גייסה השקעת סיד בלבד והיא רווחית מזה ארבע שנים. החברה מעסיקה כ-50 עובדים, מרביתם במטה החברה ברמת החיל בתל-אביב.

 

אקזיט ישראלי נוסף. אילוסטרציה אקזיט ישראלי נוסף. אילוסטרציה צילום: Shutterstock

 

 

צוות העובדים של קמיליו בתל אביב יצטרף לבאוור מדיה עם השלמת הרכישה. החברה הישראלית תשמור על המותג הקיים שלה ותמשיך לעבוד תחת אותה הנהלה.

 

ויט דנגלר, סמנכ"ל התפעול של באוור מדיה, מסר: "קמיליו היא חברה יצירתית שהקומה על מנת לאפשר לעסקים להתחרות בצורה אפקטיבית בעולם שהופך דיגיטלי יותר. נעבוד עם הצוות של קמיליו כדי לבנות את החטיבה שתספק שירותים לעסקים קטנים ובינוניים אצלנו".

 

 

גיל אילני מקמיליו מסר: "ההצטרפות לבאוור תאפשר לנו להאיץ את פיתוח המוצר ולהביא את החזון שלנו לשוק בצורה אפקטיבית יותר, בעזרת המשאבים והרשת הגלובלית של החברה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x