שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תקשורת

עובדי פלאפון: "ההנהלה מנסה לכפות עלינו מהלכים חד-צדדיים"

עובדי החברה קיימו אסיפת חירום: "מפסיקים כל שיתוף פעולה עם ההנהלה בכל הנוגע לאיחוד פעילות וסינרגיה עם חברות הבנות בקבוצת בזק"

עומר כביר 13:4122.05.19

עובדי פלאפון מפוצצים את המגעים לאיחוד החברות הבת בקבוצת בזק: הבוקר (ד') קיימו עובדי ספקית הסלולר אסיפת חירום, בהשתתפות כמה מאות עובדים, לדבריהם במחאה על מהלכים חד-צדדיים מצד ההנהלה.

 

"הנהלת פלאפון מנסה לכפות עלינו מהלכים חד-צדדיים אשר יובילו ליצירת מציאות מסוכנת שתפגע בנו כבר בטווח הקצר", אמר יו"ר ועד עובדי פלאפון, יחיאל שמן, במהלך אסיפת החירום, לפי הודעה לעיתונות. "עובדי פלאפון ללא יוצא מן הכלל מפסיקים מהיום כל שיתוף פעולה עם ההנהלה בכל הנוגע לאיחוד פעילות וסינרגיה עם חברות הבנות בקבוצת בזק".

 

פלאפון פלאפון צילום: ניב קלדרון

 

 

לדברי שמן, מעתה ועד להודעה חדשה לא יתקיימו פגישות משותפת עם עובדים מהחברות האחרות, לא יסופק ציוד או מענה לחברות אלו ולא יבצעו פעולות שירות, תיקון, מכירה ואספקה שקשורות לאיחוד הפעילויות או החברות.

 

קודם לאסיפת החירום שלח שמן איגרת לעובדים שבה טען כי ההנהלה אינה עומדת בהסכמים קיימים עם העובדים, ומבצעת מהלכים שיפגעו בעובדי פלאפון. "אני קורא לשבת איתנו למשא ומתן אמיתי ואינטנסיבי בכל הנושאים שעל הפרק, כולל לחידוש ההסכם הקיבוצי שיגיע לסיומו בסוף השנה", הוא כתב. "עד שלא נגיע להסכמות, לא נשתף פעולה עם כל צעד המקדם את איחוד הפעילויות והחברות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x