שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת Singha Corporation מתאילנד מצטרפת ל-SOSA

סינגה היא חברת האחזקות של Boonrawd Brewery, יצרנית משקאות גדולה במדינה. היא חוברת לרשת מרכזי החדשנות כדי למצוא שותפים אפשריים בתחומי הפודטק, המכירות והשיווק

מאיר אורבך 15:0026.03.19

Singha Corporation, חברת האחזקות של Boonrawd Brewery, מהחברות הגדולות בתאילנד המייצרת משקאות אלכוהוליים, משקאות קלים, מוצרי מזון ומוצרים צרכניים, מצטרפת לקבוצת מתחמי החדשנות הישראלית SOSA.

 

 

בכך, מרחיבה SOSA את פעילותה באיתור פעילות חדשנות עבור תאגידים מאסיה; כיום חברות ב-SOSA בין היתר קרן ההשקעות התאילנדית סירי, קבוצת הביטוח היפנית-גלובלית טוקיו מארין (Tokio Marine). בנוסף, קיים שיתוף פעולה בהודו עם Ventures DCF של Globale Fund .

 

עזי שפר, מנכ"ל SOSA עזי שפר, מנכ"ל SOSA צילום: אלה סברדלוב-קרן

 

 

"אנו נרגשים לקראת שיתוף הפעולה עם Singha והרחבת רשת החדשנות העולמית שלנו שכוללת סטארט-אפים, חברות טכנולוגיה, תאגידים בינלאומיים, משקיעים, ממשלות וערים", מסר עזי שפר, מנכ"ל SOSA. "אסיה שופעת ארגונים חזקים וחלוציים ו-Singha היא בחזית מגמה זו. החבירה של Singha ל-SOSA היא מהלך נוסף בתהליך ההתרחבות של רשת השותפים שלנו באסיה, כולם בעלי חזון". שפר ציין כי "העבודה המשותפת פותחת הזדמנויות חדשות לסטארט-אפים ישראליים בתחומי הפודטק, המכירות, השיווק ועוד היכולים לתרום פתרונות שיתמכו בהתרחבות העסקית של Singha ויפתחו דלת לסטארט-אפים לחדירה לשווקים חדשים בהם Singha דומיננטית".

 

"האקוסיסטם היזמית של ישראל מתאפיינת בשפע של טכנולוגיות חדשניות למגוון שווקים", מסר בוהריט בירוהמבאקדי, יו"ר מועצת המנהלים של Singha Ventures. "באמצעות העבודה עם SOSA אנו מתכננים לשתף פעולה עם סטארט-אפים שעוסקים בתחומי פעילותינו, ולתרום לצמיחתם בדרום מזרח אסיה ובמיוחד בתאילנד".

 

 

 

ל-SOSA, שהוקמה ב-2014, מרכזים בתל אביב ובניו יורק. החברה מקדמת פעילות עסקית בין תאגידים בינלאומיים, משקיעים, ממשלות, עיריות ומיזמים רבים. רשת החדשנות שלה מונה כ-10,000 סטארט-אפים, 150 משקיעים, קרנות הון סיכון וגופים ותאגידים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x