$
חדשות טכנולוגיה

בלעדי לכלכליסט

ברקליס ישראל מינה את הילה אוביל־ברנר למנהלת המאיץ

אוביל־ברנר תחבר בין יזמים בתחומי הפינטק והסייבר לבין הבנק במאיץ שנחשב לאחד מחמשת המובילים בישראל. "גיל החברות לא ישנה"

מאיר אורבך 08:0512.02.18

הילה אוביל־ברנר מונתה למנהלת מאיץ החברות של ברקליס ו־Techstars בישראל – תוכנית ייחודית בינלאומית לסטארט־אפים בתחומי הפינטק והסייבר. מדובר באחד מחמשת המאיצים הגדולים בישראל, שעליהם נמנה גם המאיץ של מיקרוסופט.

 

אוביל־ברנר, יזמית סדרתית, הקימה את חברת הסטארט אפ WhiteSmoke software וייסדה את ארגון יזמיות שבו חברות למעלה מ־2,500 נשים יזמיות שהקימו כ־800 מיזמים וחברות סטארט־אפ בתחום הטכנולוגיה.

 

הילה אוביל־ברנר (42) הילה אוביל־ברנר (42) צילום: עמית שעל

 

אוביל־ברנר אמרה ל"כלכליסט" כי "אני מאוד מתרגשת מהמינוי שלי לתפקיד. הדבר שאני הכי רוצה לעשות הוא להצליח לחבר בין חברות הסטארט־אפ שיגיעו אלינו עם שני הגופים שמרכיבים את המאיץ שלנו, ברקליס וטקסטארס".

 

לדבריה, "המאיץ שלנו מתמקד בתחומי פינטק וסייבר. החברות שמתאימות לנו הן חברות שהגיעו לשלב שבו הן מוכנות להטמעה הראשונית של המערכת שלהן בגוף גדול כמו ברקליס. אין משמעות לגיל החברה, היא יכולה להיות חברה צעירה או בוגרת אבל זו צריכה להיות חברה שמאמינה שהפתרונות שלה מתאימים לבנק".

 

היא הוסיפה כי "הייתי יזמת כל חיי ואני מאוד מתחברת לקושי הגדול של חברות הסטארט־אפ למצוא אנשי מפתח בארגונים גדולים. אני מכירה את התחושה שחברות מחפשות את דרכן ולא מוצאות את האדם הנכון. אני מביאה הרבה רצון ואנרגיה לעזור להם להתברג לתוך הארגונים הגדולים האלה".

 

בימים אלה נפתחה הגשת המועמדויות למחזור החדש של המאיץ, תוכנית המבוססת על מנטורינג ומציעה ליזמים גישה לאחד הבנקים המובילים בעולם, ולקשרי המנטורים והמשקיעים הבינלאומיים של Techstars.

 

החברות שבתוכנית ייהנו מהזדמנות למנטורינג צמוד, קשר למומחי סייבר ופינטק ולמשקיעים השונים ברשת של ברקליס, ליווי על ידי פונקציית החדשנות של הקבוצה, וגם מרחב עבודה חינמי ב־Rise Workspace למשך התוכנית ועד חודש מסיום התוכנית.

 

ברקליס הוא בנק רב־לאומי המפעיל רשת של מרכזי חדשנות פתוחים ברחבי העולם. החברות שייבחרו יעבדו לצד ברקליס בבחינת הזדמנויות להתקשרויות ושותפויות לטווח רחוק.

 

Techstars היא רשת עולמית שמסייעת ליזמים. מייסדי Techstars וצוותיהם מתחברים ליזמים, מומחים, מנטורים, בוגרי אקדמיה ומשקיעים, מנהיגים עסקיים ושותפים תאגידיים כדי לסייע לחברות שלהם לצמוח. הרשת מפעילה 34 מאיצים, ששווי השוק של החברות בהם גדול מ־10 מיליארד דולר, כמו גם אלפי אירועים של תוכנית Startup Week בכ־170 מדינות.

 

מדי שנה נבחרות ברחבי העולם למעלה מ־300 חברות שיצטרפו לתוכניות המאיץ, הנמשכות שלושה חודשים. התוכנית מספקת מנטורינג מעשי בשטח וגישה לרשת Techstars לצמיתות. לתוכנית מתקבלות בקשות הצטרפות מקומיות ובינלאומיות. עשר חברות ייבחרו בסופו של דבר ויוזמנו להגיע לתל אביב לתוכנית שאורכה 13 שבועות.

 

יחד עם עם אוביל־ברנר מנהלת את התוכנית יסמין נחום, ומהצד של ברקליס ישראל מובילה את התוכנית מיכל בייניש (COO), מנהלת חדשנות ברקליס רייז ישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x