$
חדשות טכנולוגיה

מימנת לבד? אמזון השיקה קטגוריה מיוחדת למוצרי קיקסטארטר

ענקית הקמעונאות השיקה אזור מיוחד למוצרים שנולדו באתר מימון ההמונים. כל 340 המוצרים שכבר מוצעים למכירה סיימו את שלב הגיוס, ביניהם משקפי אוקולוס ריפט, שעונים חכמים של פבל ועוד

נמרוד צוק 13:4528.07.16
שיתוף פעולה חדש בין אמזון לקיקסטארטר: ענקית המסחר המקוון הוסיפה לאזור "לאנצ'פאד" של האתר, שמיועד לקידום מוצרים יוצאי דופן של סטארט-אפים ומעצבים, עמוד ייעודי למוצרים שגייסו מימון דרך קיקסטארטר.

 

הדף מכיל בשלב זה כ-340 מוצרים בקטגוריות כמו אלקטרוניקה, עזרים לטלפון, בית וגן, ספרים, סרטים ומשחקים, כשליש מהם מוצרי אלטרוניקה ומחשוב, כולם כאלו שכבר סיימו את שלב הגיוס וייצרו את המוצר בהצלחה. בין המוצרים הבולטים בקטגוריה אפשר למצוא את משקפי אוקולוס ריפט, השעון החכם של פבל, הסמארטפון "רובין" של חברת נטסטביט והמנעול הדיגיטלי Noke.

 

מוצרים משלל קטגוריות מוצרים משלל קטגוריות

 

בדומה לשאר מוצרי לאנצ'פאד, גם מוצרי "נבנה בעזרת קיקסטארטר" זוכים לעמוד תוכן עשיר יותר מהדף הרגיל של אמזון, ובו אפשר למצוא את סרטון הקידום של הקמפיין לצד תמונות וטקסטים שמספקים הסבר על המוצר. הרכישה עצמה נעשית באופן רגיל כמו כל מוצר באמזון.

 

תוכנית לאנצ'פאד הושקה בגרסה האמריקאית של אמזון לפני שנה ובגרסאות הסינית והבריטית בינואר האחרון, כאשר לצד האיזור המיוחד באתר המוקדש למוצרים הפעילה החברה תוכנית סיוע לסטארט-אפים המשתתפים שכוללת צורות קידום נוספות, פתרונות לוגיסטיים להפצה בינלאומית וייעוץ בנושאי שיווק. המטרה, אמרו אז באמזון, היתה לעזור ליזמים שפיתחו מוצרים מעניינים להגיע לקהל לקוחות רחב יותר, ולהפוך את דף הקטגוריה למותג של החברה שיהיה יעד מרכזי עבור קונים שמחפשים מוצרים מיוחדים. בדף של לאנצ'פאד בחנות האמריקאית נמכרים כרגע יותר מ-2,800 מוצרים, בהם כמה של חברות ישראליות. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x