$
אפליקציות

הפוקימונים החדשים יפצעו, יתרבו וימכרו: כך יראה המשחק בעתיד

מייסד ניאנטיק חשף את תוכניות החברה לעתיד המשחק במסגרת כנס קומיקון בסן דייגו: שדרוג תחנות ההצטיידות, מסחר בפוקימונים, מרפאות ליצורים שנפגעו ועוד

נמרוד צוק 13:2925.07.16
בשעה שפוקימון גו ממשיך את ההשתלטות שלו על העולם (המשחק עבר היום את 50 מיליון ההורדות בחנות גוגל פליי ושוחרר גם בהונג קונג) חשף אתמול מייסד ניאנטיק ג'ון האנקה חלק מהתוכניות לעתיד המשחק: פוקימונים נוספים, אפשרויות נוספות לקסטומיזציה של תחנות ההצטיידות (Pokestops) ומסחר בפוקימונים.

 

האנקה חשף את התוכניות העתידיות והפיצ'רים הנוספים עליהם עובדים כעת בחברה במסגרת פאנל בכנס קומיק-קון שהסתיים אתמול בסן דיאגו. לדבריו, "יש עוד פוקימונים שימצאו את דרכם לעולם המשחק שלנו מעבר ל-143 מהדור הנוכחי, ואנו מחפשים דרכים מעניינות לעשות זאת בחודשים ובשנים הקרובות".

 

פוקומונים חדשים ושדרוגים נוספים פוקומונים חדשים ושדרוגים נוספים צילום: צילום מסך

 

בנוסף אמר כי החברה עובדת על פיתוח יכולות אימון הפוקימונים מעבר לאפשרויות הקיימות וכי היא עשויה להוסיף לו גם יכולות למסחר בפוקימונים בין משתמשים, אפשרות שאינה קיימת כיום כלל. עוד נושא שהחברה בוחנת, לדבריו, הוא אפשרות לשלב במשחק תהליך רבייה בין פוקימונים.

 

כיוון נוסף שניאנטיק בוחנת כעת הוא הרחבת התוספות שניתן להרכיב על תחנות ההצטיידות - בשלב זה הדבר היחיד שניתן להוסיף להן הוא "התקן פיתוי" שמושך פוקימונים המצויים בסביבה לכיוון התחנה למשך חצי שעה, כך שהשחקן יכול לצוד אותם ביתר קלות. אפשרות נוספת שהחברה בוחנת היא תוסף שיהפוך את תחנת ההצטיידות למעין "מרפאת פוקימונים" שתבריא פוקימונים שנפגעו בקרבות.

 

 

במקביל, נראה כי החגיגה של בעלי המניות בנינטנדו נגמרה, או לפחות נעצרה זמנית: לאחר שהחברה פרסמה הצהרה לפיה השפעת המשחק על השורה התחתונה שלה צפויה להיות מוגבלת בהיקפה, צנחה המניה ב-18% מאז יום שישי כשהיא מוחקת 6.7 מיליארד דולר משווי החברה, לאחר שלושה שבועות במהלכן היא טיפסה ליותר מכפול מערכה לפני שחרור המשחק.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x