$
הייטק והון סיכון

Medi Tate גייסה 4 מיליון דולר לפי הערכת שווי של 50 מיליון דולר

החברה גייסה את הסכום ממשקיע אסטרטגי בתחום המכשור הרפואי עם אופציה לרכישתה ב-200-100 מיליון דולר. מדי-טייט היא חברת פורטפוליו של חממת קסניה שמחזיקה 18% בחברה, אך לא השקיעה בסיבוב הנוכחי

מאיר אורבך 12:3329.06.16

חברת המכשור הרפואי הישראלי מדי-טייט Medi Tate גייסה 4 מיליון ממשקיע אסטרטגי בתחום המכשור הרפואי לפי שווי של 50 מיליון דולר. עד היום גייסה החברה כ-6 מיליון דולר. מדי-טייט היא חברת פורטפוליו של חממת קסניה הנסחרת בבורסה בתל אביב. קסניה מחזיקה 18% בחברה, אך לא השקיעה בסיבוב הנוכחי.

 

מדי-טייט מפתחת מוצרים לטיפול במחלות של השופכה והערמונית ובעיקר מערמונית שפירה מוגדלת. על פי ההסכם תקבל החברה 4 מיליון דולר כעת , ו-4 מיליון נוספים בתוך 6 חודשים. כמו כן, החברה יכולה לצרף משקיע נוסף בהשקעה של 2 מיליון דולר. בנוסף, במסגרת הסכם ההשקעה, ניתנה למשקיע אופציה לרכוש את כל מניות מדיטייט מאת בעלי מניותיה לפי שלושה מתווים שונים אשר נעים בסכומים של בין 100 ל-200 מיליון דולר, בהתאם לעמידה ביעדים מצד החברה הישראלית .

 

אבישי נועם מנכ"ל קסניה אבישי נועם מנכ"ל קסניה

 

מדי-טייט הוקמה ב-2007 על ידי עוז קילמניק ופרופ' רמי בירן. משרדי החברה נמצאים באור עקיבא והיא מעסיקה 10 עובדים.

 

אבישי נועם, מנכ"ל קסניה, אמר: "הגיוס מאפשר למדי-טייט לממש את התוכנית האסטרטגיה של החברה, לקדם מהלכים רגולטוריים ולחתור לשיתופי פעולה עם שחקנים בינלאומיים מתחום המכשור הרפואי."

בטל שלח
    לכל התגובות
    x