$
חדשות טכנולוגיה

פיראטים אנונימיים: TorrZan מאפשר להוריד קבצי ביטורנט דרך הטלגרם

העלייה במעקב אחר משתמשי ביטורנט הביאה לפיתוח שירות חדש עבור אפליקציית הצ'ט האנונימי טלגרם. TorrZan מאפשר להוריד קבצי P2P מבוססי ביטורנט ישירות מהאפליקציה תוך שמירה על אנונימיות

רפאל קאהאן 12:5723.05.16

הכירו את TorrZan, שירות חדש שמתממשק עם אפליקציית הצ'ט האנונימית טלגרם, שחוצה בימים אלה את קו 100 מיליון המשתמשים. טלגרם כמו מסנג'ר או ווטסאפ תומכת בבוטים - אותן אפליקציות שיודעות לספק שירות צד שלישי למשתמשים. טורזן מציע שירות הורדת קבצים תוך התבססות עם פרוטוקול ביטורנט.

 

השירות מאפשר להשתמש בבוט או בקישורים חיצוניים על מנת למצוא את הקבצים המבוקשים. אם תרצו למצוא קובץ, כל מה שתצטרכו לעשות זה להקליד את בקשת החיפוש והבוט ימצא את מבוקשכם, בכפוף לכך שהקובץ זמין כמובן.

 

הורדה אנונימית לחלוטין הורדה אנונימית לחלוטין צילום: TorrZan

 

הסיבה העיקרית להשתמש בטורזן היא השמירה על הפרטיות שמפתחי השירות טוענים שהיא בראש מענייניהם. השירות לא שומר על היסטוריית שימוש או לוגים של כתובות IP. כמו כן, הקבצים מורדים תוך שימוש בשרתי השירות, כך שכתובת ה-IP של המשתמשים אף פעם לא נחשפת ברשת באופן ישיר. מדיניות הפרטיות של השירות מסבירה זאת היטב במספר מילים: "אנחנו לא מאחסנים את המידע שלכם, נקודה".

 

טורזן אינו שירות חינמי. הוא מאפשר לקבל 3 הורדות במהירות מלאה. לאחר מכן השירות החינמי מוגבל לקובץ בודד במהירות של 50 קילוביט לשנייה וגודל מקסימלי של 1 גיגה-בייט. המחיר למנויים נע בין 10 דולר לחודש ל-80 דולר לשנה, ללא הגבלות מהירות או גודל קבצים.

 

טורזן לא מצהיר על כך שהוא מיועד לפיראטיות, אך מטרת השירות נראית די ברורה. לאפשר למורידי ומשתפי הקבצים לבצע זאת תוך שמירה על פרטיותם. אתר השירות לא כולל שום פרט שיכול לזהות את מקור המפתחים. כעת כל מה שנותר זה לחכות ולראות כיצד יגיבו הגורמים הרשמיים לשירות החדש.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x