הייטק והון סיכון

אהוד ברק באירוע ההשקה של Reporty: "אפליקציה שיכולה להציל חיים"

הסטארט-אפ ריפורטי השיק אפליקציה שמסייעת לדיווח במצבי חירום באמצעות חכמת ההמונים. באפריל שנה שעבר דיווחה החברה על השקעה של מיליון דולר שקיבלה מאהוד ברק

מאיר אורבך 14:1916.03.16

חברת ריפורטי השיקה את מערכת הדיווח בחירום שלה במסיבת עיתונאים בנוכחות מייסדי החברה ויו"ר החברה אהוד ברק, חבר הדירקטוריון פנחס בוכריס ומנכ"ל מד"א שהתקינה את המערכת, אלי בין. החברה פיתחה פלטפורמה לשידור ודיווח במקרי חירום באמצעות חכמת ההמונים.

 

נרשמתם כבר לוועידה המוטסת הראשונה בעולם לסן פרנסיסקו? לפרטים לחצו כאן

 

האפליקציה פועלת בדרך דומה למספר חירום שמחובר למוקדים בעיריות או במגן דוד. אדם שנתקל בבעיה: חוט חשמל קרוע, תאונת דרכים וכדומה, מפעיל את האפליקציה, שמצלמת את האירוע ומשדרת ישירות למוקד שיכול להגיב במהירות ומרכז את כלל הפניות. לדברי אמיר אליחי מנכל החברה ואחד ממייסדיה החברה התקינה את המערכת בעיריית רעננה ותתקין אותה בקרוב במודיעין, אשדוד, הוד השרון וערים נוספות.

אהוד ברק באירוע ההשקה של ריפורטי אהוד ברק באירוע ההשקה של ריפורטי צילום: עמית שעל

 

אהוד ברק אמר שהגיע לחברה לפני שנה בהמלצת פנחס בוכריס, מפקד 8200 לשעבר ומנכ"ל משרד הביטחון, "התרשמתי מאוד מהייחודיות הטכנולוגית של החברה בעיקר האיכון בתוך חדרים סגורים ושליטה במצבי גודש של התקשרויות. לכן גם השקעתי סכום כסף לא מבוטל בחברה. הפוטנציאל של המוצר ייחודי. לפני שבוע שוחחתי עם רשויות הביטחון באירופה והן תיארו מה שקרה בתיאטרון בפריז; היו שם אלפי דיווחים ולא ניתן היה להבין מה קורה. אם היו מקבלים תמונה אחידה מהאירוע היו מבינים שמדובר בטבח מאורגן. השימוש באפליקציה אינו מוגבל רק למצבי קיצון, אלא יעיל לכל מצב חירום. זהו כלי אפקטיבי ביותר. האפליקציה  תתרום להצלת חיים ויש לנו כבר פניות ממגוון גופים".

 

עלות ההתקנה על פני מנהלי החברה, תלויה בכמות המשתמשים שהיא אמורה לשרת והמודל הוא על פי רישיון חודשי .

 

באפריל שנה שעבר דיווחה החברה על השקעה של מיליון דולר שקיבלה מאהוד ברק. החברה נוסדה ב-2014 על ידי אמיר אליחי, שמכהן כמנכ"ל. אליחי הוא קצין ביחידת עילית לשעבר, בעל 10 שנות ניסיון בגופים ביטחוניים וניסיון רב בעולם ההון סיכון בישראל. הוא חבר לפנחס בוכריס, מנכ"ל משרד הביטחון ומפקד 8200 לשעבר שמכהן כדירקטור בחברה; עוד בין המייסדים: ליטל לשם, סמנכ"לית פיתוח עסקי, סרן במיל', בעלת 7 שנות ניסיון באגף המבצעים בצה"ל ובגופי הביטחון, סמנכ"ל הטכנולוגיה אלכס דיזינגוף, בוגר יחידות הסייבר של שירות הביטחון ויוני יטסון, מפתח בכיר בעל ניסיון עשיר בחברות סטארט-אפ שונות, המתמחה בפיתוח אלגוריתמים לניווט בתוך מבנים.  
בטל שלח
    לכל התגובות
    x