$
מכשירים ומדריכים

Pure XL: גם BLU רוצה וואנפלוס

היצרנית האמריקאית חשפה פאבלט יוצא דופן, בעל מצלמת 24 מגה-פיקסל, מסך בגודל 6 אינץ' בטכנולוגיית התצוגה של סמסונג ומעבד חזק. למכשיר עוד מספר יתרונות מעניינים על פני מתחריו, ביניהם תמחור מפתיע: 350 דולר

רפאל קאהאן 10:4513.09.15

2015 תיזכר ככל הנראה כשנה הגדולה של מכשירי העילית הזולים: אחרי וואנפלוס, מוטורולה, מייזו, אסוס ואחרות מצטרפת BLU האמריקאית לטרנד הטלפונים עתירי הביצועים במחיר קטגוריית ביניים.

החברה הציגה את ה-Pure XL, פאבלט עם מסך AMOLED מתקדם בגודל שישה אינץ' וברזולוציית QHD כמו של הנוט 5 מבית סמסונג. הוא יימכר דרך אמזון ויעלה 350 דולר בלבד.

 

מכשיר הפיור XL של BLU מכשיר הפיור XL של BLU

 

לפיור XL יש מצלמה בעלת עדשת ספיר ורגישות חיישן של 24 מגה-פיקסל, יותר משל כל מתחרה. בגופו יש סורק טביעות אצבע, חריץ לשני כרטיסי SIM וסוללה חזקה יחסית של 3,500 מיליאמפר-שעה. הוא מונע במעבד בעל שמונה ליבות במהירות שני גיגה-הרץ וזיכרון פעולה של שלושה גיגה-הרץ. מרחב האחסון של הטלפון יעמוד על 64 גיגה-בייט וניתן יהיה להרחיב אותו בכרטיס זיכרון. הפיור XL יריץ את אנדרואיד 5.1.

 

הפאבלט החדש של בלו נכנס לשוק הפאבלטים הגדולים עם יחס עלות-תמורה יוצא מן הכלל בקטגוריה הזו. אמנם מכשירים כמו הוואנפלוס 2 או המוטורולה X PURE מציגים נתונים קרובים במחיר דומה, אך המכשיר של בלו מספק מפרט שהיינו מוצאים במכשירים בעלות גבוהה פי שניים ויותר. כוכב שוק הפאבלטים, הנוט 5 של סמסונג, אף נופל מהפיור XL בכמה תכונות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x