שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

Truemessenger: מסנן ספאם והודעות SMS

אפליקציה זו מסתמכת על מאגר של כ-1.7 מיליארד מספרי טלפון כדי לסנן או לאשר הודעות SMS. היא מבטיחה שלא תקבלו יותר את ההודעות ממעיינות הישועה, מחברות שרוצות למכור לכם מגרש או מלווים בשוק האפור

רפאל קאהאן 22:5111.09.15

אחת מהבעיות שעולות משיתוף מספר הטלפון עם כל מיני אפליקציות "חברתיות" היא שכמות הספאם ב-SMS עולה באופן עקבי בשנים האחרונות. מאגרי מידע של מספרי טלפון עם פילוחים הפכו לסחורה זולה וזמינה גם עבור אגודת ההחזרה בתשובה ואפילו עבור המלווים בשוק האפור

אפליקציית Truemessenger הסקנדינבית מנסה לפתור את הבעיה דרך מאגר מספרי הטלפון שלה. האפליקציה עובדת כמו שירותים רבים בסגנון זה, אך ייחודה שהיא מסתמכת מעבר לחוכמת ההמונים גם על מאגר מספרי טלפון עצום שמתבסס על מאגרים ציבוריים מרחבי העולם.

 

תיבת ההודעות של Truemessenger תיבת ההודעות של Truemessenger

 

בין השאר החברה גם פיתחה אפליקציית חייגן לסינון שיחות שהפכה למאוד פופולרית. על בסיס זה החליטו המפתחים גם לספק שירות דומה להודעות SMS. קהילת המשתמשים של החברה מונה כיום כ-150 מיליון משתמשים מכל העולם, וגם בישראל היא החלה לצבור קהל משתמשים נאמן.

 

יש לציין שהאפליקציה אכן מהוקצעת מאוד ובתכליתה היא אמורה בעצם להחליף את אפליקציית ההודעות הרשמית שלכם על מנת לעבוד. האפליקציה לא מסתפקת בסינון ספאם, אלא גם יודעת למשוך פרופילים של משתמשים מרשתות חברתיות על מנת להציע לכם השלמה של פרטי איש הקשר.

 

כך תתייגו הודעות שקיבלתם כספאם או כלגיטימית כך תתייגו הודעות שקיבלתם כספאם או כלגיטימית

 

הגדרות הסינון שלה רחבות מאוד ומאפשרות סינון על בסיס אזורי, מילות מפתח או מספרי טלפון. ניתן לסנן את הודעות הספאם לתיבה נפרדת או למחוק אותן כליל, כמו באפליקציות דוא"ל. בסך הכל האפליקציה עושה עבודה טובה, אך קחו בחשבון שהיא צעירה למדי - כך שייתכן שיהיו לה באגים בטלפונים שונים.

 

בנוסף, אם אתם קנאים לפרטיותכם קחו בחשבון שאפליקציה זו כמו דומותיה מתבססת על שיתוף מסויים של פרטים אישיים. מעבר לכך האפליקציה חינמית להורדה וזמינה אך ורק לאנדרואיד, מהסיבה הפשוטה שאפל לא מאפשרת שינוי של אפליקציית ההודעות שלה. לחברה היסטוריה של פיתוח לכל פלטפורמות הסלולר כך שגרסת ווינדוס פון ובלקברי עשויות להיות מושקות בהמשך.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x