$
מכשירים ומדריכים

אייפוניסטים? קחו גלקסי S6 אדג' לחודש תמורת דולר

הענקית הקוריאנית מיישמת אסטרטגיית שיווק אגרסיבית ומנסה לשבות את ליבם של משתמשי אפל בארצות הברית: היא מציעה להם להתנסות בסמארטפונים ובפאבלטים שלה, על בסיס SIM פתוח. המבצע עשוי להתרחב אל מדינות נוספות

רפאל קאהאן 16:3123.08.15
יש לכם אייפון ואתם לקוחות של אחת מארבע ספקיות הסלולר האמריקאיות הגדולות, AT&T, ורייזון, ספרינט או T-Mobile? סמסונג מציעה לכם מכשיר גלקסי S6 אדג', גלקסי S6 אדג' פלוס או נוט 5 לניסיון ל-30 יום בעלות של דולר בודד.
המבצע של סמסונג מוגבל אך ורק לבעלי אייפון שיגלשו לאתר samsungpromotions.com. מבדיקה של אתר ארס טכניקה נראה שעבור לקוחות ורייזון, T-Mobile ו-AT&T, חלק מהדגמים של סמסונג לא זמינים. ואולם, יתכן שמדובר בבעיית מלאי שתיפתר בימים הקרובים.

 

מימין: גלקסי S6 אדג', אייפון 6 פלוס מימין: גלקסי S6 אדג', אייפון 6 פלוס

 

זאת ועוד, המכשירים צפויים להגיע עם כרטיס SIM מאוקטב, כך שבעלי האייפון לא יצטרכו להפסיק להשתמש במכשירים שלהם כדי להנות מההטבה. המבצע גם לא כולל את הגלקסי S6 - כך שמבצע מוגבל לאלה שרוצים להתנסות בגרסת המסך המעוקל או המוגדל של המכשירים של סמסונג, מה שלא יקסום בהכרח לכל הלקוחות.

 

מדובר במהלך שיווק אגרסיבי, שמגיע על רקע דיווחים על ירידה חדה בביצועי חטיבת המובייל של הענקית הקוריאנית. המבצע כרגע מוגבל לשוק האמריקאי שם סמסונג נלחמת בחירוף נפש באפל על הגדלת נתח השוק שלה. לא בטוח שהמבצע יורחב למדינות נוספות בעולם, אך אם כן כנראה שאלו יהיו מדינות בהן נתח השוק של האייפון גדול יחסית - כך שישראל עשויה להיות אחת מהן בעתיד.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x