מכשירים

Gear S2: התשובה של סמסונג לאפל ווטש

השעון שהציגה החברה בחטף באירוע חשיפת הנוט 5 ייחשף רשמית בשבוע הבא. בשלב זה ידוע מעט מאוד על יכולותיו וממשקו, אך העיצוב שלו נראה יותר מכל, כמו אפל ווטש עגול

הראל עילם 12:3923.08.15
סמסונג לא מתכוונת לוותר לאפל על שוק השעונים החכמים. לפני כשבוע, באירוע החשיפה של הנוט 5 בניו יורק, היצרנית הקוריאנית גם רמזה שהיא עומדת להשיק בקרוב שעון חכם חדש שיחליף את הגיר S. החברה הציגה במהלך סוף השבוע האחרון סרטון קצרצר המדגים את המכשיר, לקראת החשיפה הרשמית שלו בשבוע הבא בתערוכת הטכנולוגיה IFA בברלין.

מעט מאוד ידוע על השעון החדש; דגם הפרימיום הנוכחי של סמסונג, גיר S, הוא אחד המתקדמים בשוק מבחינת יכולותיו - הוא כולל בקר GPS ואנטנת 3G המאפשרת לשעון לעבוד גם בלי סנכרון לטלפון חכם.

 

 

עם מקלדת QWERTY וירטואלית, הוא גם מאפשר למשתמשים לכתוב הודעות ולשלוח אותן מהשעון. הוא אפילו מריץ מערכת הפעלה יחודית למדי בשוק, בשם טיזן. היא הייתה אמורה להגיע לקשת רחבה של מוצרים מבית סמסונג, אבל נכון לרגע זה הגיר S הוא עדיין אחד המכשירים המסחריים הבודדים שמשתמשים בה.

 

שעון הגיר S2 של סמסונג שעון הגיר S2 של סמסונג

 

אבל הגיר S הנוכחי נחשב למסורבל, לא מרשים אסתטית ועם זמן סוללה מוגבל. לפיכך, העדיפו צרכנים רבים את השעונים הנאים של אסוס, וואווי, LG ומוטורולה, שחלקם אף עגולים.

  

עכשיו סמסונג רוצה לתקן את המעוות: השעון החכם החדש שלה יצויד במסך עגול כדי לקבל נקודות בזירת האסתטיקה - אם כי לא ברור אילו מיכולות הגיר S יעברו גם לדגם הבא. להערכת TechCrunch, קשה להאמין שסמסונג תשמור על מקלדת ה-QWERTY עם המסך העגול.

 

יש להניח שהשעון יריץ את טיזן, שהיא נוחה יותר להתאמה מאנדרואיד Wear מבחינת סמסונג. הסרטון מציג ממשק שמזכיר מאוד את של אפל ווטש - אייקונים עגולים שמייצגים תפריטים ואפליקציות, כשהמשתמש עובר ביניהם בתנועה סיבובית. כל פרטי הגיר S2 ייחשפו במסיבת העיתונאים של סמסונג בשלישי בספטמבר.

 

מימין: סמסונג גיר S2, אפל ווטש מימין: סמסונג גיר S2, אפל ווטש

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x