$
מכשירים ומדריכים

נחשף ברשת: גלקסי S6 Active, סמארטפון קומנדו

תמונות המכשיר המוקשח של סמסונג דלפו לרשת. מדובר בסמארטפון עילית בעל גוף עמיד למכות, נפילות, נוזלים, חול ואבק. יש לו סוללה חזקה משמעותית משל ה-S6 הסטנדרטי ועיצוב אגרסיבי למראה

הראל עילם 14:4414.05.15
סמסונג מביאה טנק לקרב של סמארטפונים: היצרנית הקוריאנית משלימה בימים אלו את הפיתוח של גרסה עמידה במיוחד של מכשיר הדגל החדש שלה, גלקסי S6. תחת שם המותג אקטיב, המכשיר העתידי יציע את החומרה המתקדמת של מכשיר הדגל בעיצוב חסין למים, אבק, נפילות מגובה אדם, רעידות, שריטות ולפי המראה שלו - גם ירי מרגמות.
תמונות ראשונות של גלקסי S6 אקטיב דלפו אמש (ד') לרשת והתפרסמו באתר GSMArena. בתמונה ניתן לראות כי מדובר בטלפון בעיצוב שונה מהותית משל סמארטפון הדגל הסטנדרטי: הכפתורים בתחתית קידמת המכשיר הוחלפו בכפתורים פיזיים בולטים, סורק טביעות האצבע המשובח הוסר וכל הסמארטפון מצופה במסגרת קשיחה. המכשיר החדש גם עבה וכבד משמעותית מקודמו, מה שאפשר לחברה לנצל את ההזדמנות ולהגדיל את הסוללה ב-37% לעוצמה של 3,500 מיליאמפר-שעה.

 

תמונות הגלקסי S6 אקטיב שדלפו לרשת תמונות הגלקסי S6 אקטיב שדלפו לרשת

 

החברה מפתחת מכשירים עמידים במיוחד המיועדים לתנאי שטח מזה שנים רבות וגם הוציאה גרסת אקטיב למכשירי הדגל הקודמים כמו הגלקסי S5 שיצא לשוק לפני כשנה. הביקוש לגרסת אקטיב של הגלקסי S6 גבוה במיוחד: החברה שינתה משמעותית את העיצוב של סדרת המכשירים שלה עם הדגם האחרון, ובחרה מכשיר שהוא משמעותית פחות עמיד ודקיק יותר.

 

אין כעת כל פרטים על תאריך ההשקה, המחיר המיועד או המדינות שבהן גרסת האקטיב תושק. עם זאת מהתמונות ניתן לראות שהאקטיב יהיה זמין בלבן, שחור וכחול.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x